Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Аналіз використання обладнання і виробничих потужностей підприємства

Реферат Аналіз використання обладнання і виробничих потужностей підприємства





гу виробництва продукції на 84 шт.;

) зменшення коефіцієнта змінності роботи обладнання на 0,7 призвело до зниження обсягу виробництва продукції на 4253 шт.;

) збільшення середньої тривалості зміни на 0,86 години призвело до збільшення обсягу виробництва продукції на 746 шт.;

) збільшення вироблення продукції за 1 машино-годину на i-м обладнанні на 0,3 руб. призвело до збільшення обсягу виробництва продукції на 4094 шт.

Для характеристики ступеня екстенсивного завантаження обладнання розрахуємо наступні показники за 2012 рік:

=365 * 24 * 7=61320 ч

=7 * 249 * 5=8715 год

=8715 - 0,6=8714,4 год

=249 * 4,4 * 7=7669

Для характеристики використання часу роботи обладнання проведемо наступні розрахунки за 2012 рік:

коефіцієнт використання календарного фонду часу:

=== 0,13

коефіцієнт використання режимного фонду часу:

=== 0,88

коефіцієнт використання планового фонду часу:

=== 0,88

коефіцієнт інтенсивної роботи обладнання:

=== 0,89

коефіцієнт інтегрального завантаження:

KI=0,88 * 0,89=0,78


Таблиця 2.3. Вихідні дані ТОВ «Савой», необхідні для визначення зміни обсягу виробництва продукції за 2012 рік

ПоказательПланФактОтклонениеОбъем виробництва продукції, шт. (ВП) 1197010916 - 940Колічество i-го устаткування, шт. (К) 67 + 1Колічество відпрацьованих днів одиницею обладнання, дні (Д) 250 249 - 1Коеффіціент змінності роботи обладнання () 1,91,0 - 0,9 Середня тривалість зміни, ч. (П) 77,86 + 0,86 Виробіток продукції за 1 машино-годину на i-м обладнанні (ЧВ), руб.0, 60,8 + 0,2

Розрахуємо зміну обсягу виробництва продукції за рахунок кількості обладнання, екстенсивності і інтенсивності використання за 2012 рік методом ланцюгових підстановок спираючись на дані таблиці 2.3:

=****

=****=6 * 250 * 1,9 * 7 * 0,6=11970 шт.

=****=7 * 250 * 1,9 * 7 * 0,6=13965 шт.

=****=7 * 249 * 1,9 * 7 * 0,6=13909 шт.

=****=7 * 249 * 1,0 * 7 * 0,6=7320 шт.

=****=7 * 249 * 1,0 * 7,86 * 0,6=8220 шт.

=****=7 * 249 * 1,0 * 7,86 * 0,8=10960 шт.


=13965 - 11900=+ 2065 шт.

=13909 - 13965=- 56 шт.

=7320 - 13909=- 6589 шт.

=8220 - 7320=+ 900 шт.

=10960 - 8220=+ 2740 шт.

=(+ 2065) + (- 56) + (- 6589) + 900 + 2740=- 940 шт.

У звітному році порівняно з плановим, обсяг виробництва продукції зменшився на 940 шт.

На це зміна вплинули наступні фактори:

1) збільшення кількості обладнання на 1 одиницю призвело до збільшення обсягу виробництва продукції на 2065 шт.;

2) зменшення кількості відпрацьованих днів одиницею обладнання на 2 дня призвело до зниження обсягу виробництва продукції на 56 шт.;


Назад | сторінка 21 з 28 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Аналіз факторів і резервів збільшення обсягу виробництва і реалізації проду ...
  • Реферат на тему: Аналіз обсягу виробництва і реалізації продукції
  • Реферат на тему: Аналіз обсягу виробництва і реалізації продукції
  • Реферат на тему: Планування обсягу виробництва продукції та її продажів
  • Реферат на тему: Проект заходів щодо збільшення обсягу продажів продукції