Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Аналіз використання обладнання і виробничих потужностей підприємства

Реферат Аналіз використання обладнання і виробничих потужностей підприємства





о обладнання в межах 100%. Обладнання на виробництві використовується ефективно.

Розрахуємо різницю між кількістю готівкового та встановленого обладнання:

Р Q=(7-7) * 213 900=0. Так як кількість діючого обладнання не збільшується і не зменшується, то й потенальний резерв зростання виробництва продукції залишається незмінним.

Для проведення повного аналізу необхідно розрахувати коефіцієнт інтенсивного і екстенсивного завантаження обладнання, а також інтегральний коефіцієнт.

Для характеристики ступеня екстенсивного завантаження обладнання розрахуємо наступні показники за 2011 рік:

=365 * 24 * 7=61320 ч

=7 * 248 * 5=8680 год

=8680 - 0,6=8679,4 год

=248 * 4,4 * 7=7638 год

Для характеристики використання часу роботи обладнання проведемо наступні розрахунки за 2011 рік:

коефіцієнт використання календарного фонду часу:

=== 0,12

коефіцієнт використання режимного фонду часу:

=== 0,88

коефіцієнт використання планового фонду часу:

=== 0,88

коефіцієнт інтенсивної роботи обладнання:

=== 0,89

коефіцієнт інтегрального завантаження:

KI=0,88 * 0,89=0,78


Таблиця 2.2. Вихідні дані ТОВ «Савой», необхідні для визначення зміни обсягу виробництва продукції за 2011 рік

ПоказательПланФактОтклонениеОбъем виробництва продукції, шт. (ВП) 1190010916 - 984Колічество i-го устаткування, шт. (К) 87 - 1Колічество відпрацьованих днів одиницею обладнання, дні (Д) 250 248 - 2Коеффіціент змінності роботи обладнання () 1,71,0 - 0,7 Середня тривалість зміни, ч. (П) 77,86 + 0,86 Виробіток продукції за 1 машино-годину на i-м обладнанні (ЧВ), руб.0, 50,8 + 0,3

Розрахуємо зміну обсягу виробництва продукції за рахунок кількості обладнання, екстенсивності і інтенсивності використання за 2011 рік методом ланцюгових підстановок спираючись на дані таблиці 2.2:


=****=8 * 250 * 1,7 * 7 * 0,5=11900 шт.

=****=7 * 250 * 1,7 * 7 * 0,5=10413 шт.

=****=7 * 248 * 1,7 * 7 * 0,5=10329 шт.

=****=7 * 248 * 1,0 * 7 * 0,5=6076 шт.

=****=7 * 248 * 1,0 * 7,86 * 0,5=6822 шт.

=****=7 * 248 * 1,0 * 7,86 * 0,8=10916 шт.


=10413 - 11900=- 1487 шт.

=10329 - 10413=- 84 шт.

=6076 - 10329=- 4253 шт.

=6822 - 6076=+ 746 шт.

=10916 - 6822=+ 4094 шт.

=(- 1487) + (- 84) + (- 4253) + 746 + 4094=- 984 шт.

У звітному році порівняно з плановим, обсяг виробництва продукції зменшився на 984 шт.

На це зміна вплинули наступні фактори:

1) зменшення кількості обладнання на 1 одиницю призвело до зменшення обсягу виробництва продукції на 1487 шт.;

2) зменшення кількості відпрацьованих днів одиницею обладнання на 2 дня призвело до зниження обся...


Назад | сторінка 20 з 28 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Вивчення технологічних процесів та обладнання підприємства з ремонту нафтог ...
  • Реферат на тему: Радіоактивні забруднення обладнання АЕС і передумови дезактивації обладнанн ...
  • Реферат на тему: Вдосконалення обладнання по упаковці алкогольної продукції
  • Реферат на тему: Технологічне обладнання для зберігання і переробки сільськогосподарської пр ...
  • Реферат на тему: Оцінка рівня ризику конкретної продукції низьковольтного обладнання