Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Аналіз використання обладнання і виробничих потужностей підприємства

Реферат Аналіз використання обладнання і виробничих потужностей підприємства





ах ставка дисконтування дорівнює ставці вартості позикового капіталу - 17%.

=* 100, (2.1)


де - прибуток від реалізації продукції;

В - виручка.

2014=* 100=0,052 * 100=5,2%.

2015=* 100=0,09659 * 100=9,659=9,7%

2016=* 100=0,09978 * 100=9,978=10%


=* 100, (2.2)


де ЧП - чистий прибуток;

с / с - собівартість продукції.

2014=* 100=219,9=220%

2015=* 100=312,1=312%

2016=* 100=332,5=333%


=* 100, (2.3)


де СК - власний капітал.

2014=* 100=1,00368 * 100=100,4%

2015=* 100=1,86931 * 100=187%

2016=* 100=2,60754 * 100=260,8%

Таблиця 2.8. Ефективність введення нового обладнання

Показатели201420152016ИтогоРентабельность продажів,% 5,29,710,024,9 Рентабельність ПП,% 220312333865Рентабельность СК,% 100,4187,0260,8548,2 Коефіцієнт оборотності капіталу,% 9192317Період окупності, міс. --- 3Період окупності, років-- 0,25 Ставка дисконтування,% --- 17,00 Чистий приведений дохід, руб. --- 147586982,4 Внутрішня норма рентабельності,% --- 17,21

Витрати на купівлю двох видів оборудо?? Ания становить: 260300 + 1500000=1760300 руб. за 3 роки (без урахування переплати), ця ж сума є кредитом, який підприємство бере в банку.

Переплата за 3 роки становить: (1760300 * 17) / 100=299 251 руб.

Витрати на купівлю двох видів обладнання з урахуванням переплати за 3 роки становить: 1760300 + 299251=2059551 руб.

Загалом підприємство має виплачувати кредит за 1 місяць: 2059551/36=57209,75 руб.

За рік підприємство виплатить: 57209,75 * 12=686 517 руб.

Планується, щоб на підприємстві два види обладнання працювали в повному обсязі по 5 годин на день.

В день на 2 ввезених обладнання повинно проводитися: 286 бут. * 5 ч. * 2 од. =2860 бут. на 2 обладнанням.

За рік 2 виду обладнання справлять: 2860 * 248=709 280 бут. (З урахуванням вихідних і святкових днів).

Загалом 9 одиниць обладнання за рік справлять: 709280 + 2184582,4=2893862,4 бут.

За 3 роки два види обладнання справлять: 709280 + 709280 + 709280=2127840 бут.

У загальному обсязі за 3 роки на 9 обладнанні продукції буде вироблено: 6553747,2 + 2127840=8681587,2 бут.

бутель напою (1,5 л.) коштує на ринку і в магазинах 17 грн. / од.

У такому випадку прибуток за 3 роки буде наступною: 8681587,2 * 17=147586982,4 руб.

Ризики запуску нового виробництва

Основні наслідки негативних факторів, потенційно здатні погіршити фінансові показники проекту такі:

1. зменшення виручки (зниження цін на продукцію та / або обсягів виробництва);

2. збільшення поточних (експлуатаційних) витрат.

На підприємство існує кілька агентів з продажу, які займаються:


Назад | сторінка 25 з 28 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Економічна оцінка інвестиційного проекту по впровадженню нового обладнання ...
  • Реферат на тему: Підприємство зв'язку, його структура та обладнання
  • Реферат на тему: Розрахунок грошових потоків з урахуванням установки нового обладнання
  • Реферат на тему: Вивчення технологічних процесів та обладнання підприємства з ремонту нафтог ...
  • Реферат на тему: Підприємство як об'єкт господарювання. Основний капітал. Трудові ресу ...