Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Аналіз та заходи щодо поліпшення фінансового стану підприємства на прикладі ТОВ "Едем"

Реферат Аналіз та заходи щодо поліпшення фінансового стану підприємства на прикладі ТОВ "Едем"





align="justify"> Rпр усл4 = 13218/((2250 * 6,9) + (7500 * 1,49) + (3100 * 3,87) + (8450 * 0,98)) = 28,14 %

Rпр усл5 = 13218/((2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3100 * 3,87) + (8450 * 0,98)) = 27,96 %

Rпр усл6 = 13218/((2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3300 * 3,87) + (8450 * 0,98)) = 27,46 %

Rпр усл7 = 13218/((2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3300 * 3,879) + (8450 * 0,98)) = 27,49%

Rпр усл8 = 13218/((2250 * 6,9) + (7500 * 1,53) + (3300 * 3,879) + (8650 * 0,98)) = 27,38%

? Rпр (пр від продажів) = усл1-пл = 29 - 26,25 = 2,75;

? Rпр (VРП1) = усл2-усл1 = 28,15 - 29,02 = -0,87;

? Rпр (Ц1) = усл3-усл2 = 28,36 - 28,13 = 0,23;

? Rпр (VРП2) = усл4-усл3 = 28,14 - 28,36 = -0,22;

? Rпр (Ц2) = усл5-усл4 = 27,96 - 28,14 = -0,18

? Rпр (VРП3) = усл6-усл5 = 27,46 - 27,96 = -0,5;

? Rпр (Ц3) = усл7-усл6 = 27,49 - 27,46 = -0,07;

? Rпр (VРП4) = усл8-усл7 = 27,38 - 27,49 = -0,13;

? Rпр (Ц4) = факт-усл8 = 28,08 - 27,38 = 0,7.

Підсумок впливу всіх факторів дорівнює 2,75-0,87 +0,23-0,22-0,18-0,5-0,7-0,13 +0,7 = 1 , 71%, що відповідає відхиленню фактичної рентабельності від продажу від планової.

За даними розрахунками видно, що на рентабельність продажів в більшій мірі впливає зміна прибутку від продажів. При цьому рентабельність продажів знизиться на 6,9%. А найменший вплив надає обсяг продукції 1го виду, при цьому рентабельність продажів знизиться на 0,03%. p align="justify"> І нарешті, на останньому етапі знайдемо вплив факторів на рентабельність власного капіталу:

Rск пл = 12611000/11772000 = 107,13%

Rск ф = 13848000/13991000 = 98,98%

Rск усл1 = 13848000/11772000 = 117,64%

? Rск (пр до н.о) = усл1-пл = 117,64-107,13 = 10,51%

? Rск (ск) = факт-усл1 = 98,98-117,64 = -18,66%

Підсумок впливу всіх факторів дорівнює -8,15%, що відповідає відхиленню фактичної рентабельності СК від планової.

Можна зробити висновок, що на рентабельність власного капіталу більшою мірою впливає зміна прибутку до оподаткування. При цьому рентабельність власного капіталу знизиться на 18,66%. br/>

2.6 Порівняльний аналіз фінансових показників даного підприємства і середньогалузевих


Порівняємо коефіцієнти діяльності ТОВ В«ЕдемВ» з середньогалузевими показниками. Огляд фінансових коефіцієнтів по галузі "Виробництво шкіри, виробів зі шкіри та інших" містить інформацію по 41 фінансовому коефіцієнту з 2000 по 2010 роки розраховані на основі бухгалтерської звітності 125 підприємств усіх регіонів Росії. br/>


Назад | сторінка 26 з 43 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Рентабельність активів і власного капіталу як показники оцінки ефективності ...
  • Реферат на тему: Аналіз впливу факторів на прибуток від продажів
  • Реферат на тему: Рентабельність інвестованого капіталу
  • Реферат на тему: Вплив продуктивності праці на рентабельність підприємства громадського харч ...
  • Реферат на тему: Аналіз і шляхи поліпшення використання власного капіталу підприємства