.Чорновола
Відділення дизайну
Спеціальність: Конструювання и моделювання швейних виробів
Група: М - 21
Викладач: Головко Софія Романівна
Дісціпліна: Художнє проектування одягу
Тема: Художні системи проектування одягу.
Мета:
? навчальна: повторення вивченості матеріалу з тими В«Художні системи проектування одягуВ»;
? розвіваюча: УВАГА, довгочасну, короткочасну пам'ять; творче мислення, уяву и фантазію;
? виховна: дисциплінованість, уміння зосереджуватісь на поставленій задачі.
Матеріально-технічне забезпечення: ручки кулькові, олівці графітні, гумка, лінійка, робочий зошит.
дидактичність забезпечення: кросворд до етапу Повторення и узагальнення зрозуміти и засвоєння відповідної їм системи знянь (Додаток А), картки завдань до етапу Повторення и сістематізація основних теоретичності Положень и провідніх Ідей науки (Додоток Б). p>
Перелік ПОСИЛАННЯ:
Основна:
1. Рачицька Є.І., Сидоренко В.І. Моделювання та художнє оформлення одягу. Учеб. посібник для студ. установ середовищ. проф. освіти. - Ростов н/Д: В«ФеніксВ», 2002. p align="justify"> Додаткова:
1. Єрмілова В.В, Єрмілова Д.Ю. Моделювання та художнє оформлення одягу: Учеб. посібник для студ. установ середовищ. проф. освіти. - М.: Майстерність; Видавничий центр, В«АкадеміяВ», Вища школа, 2001.
2. Єрмілова Д.Ю. Історія будинків моди: Учеб. посібник для студ. установ середовищ. проф. освіти/Дарина Юріївна Єрмілова. - М.: Видавничий центр В«АкадеміяВ», 2003.
. В«Український тиждень моди
. В«Паріській тиждень модиВ» Міжпредметні зв язки: урок засвоєння новіх з тими В«Художні системи проектування одягуВ».
Тип уроку: узагальнення и сістематізація знань
Хід уроку
І Організаційна частина
Мета: перевірка наявності студентов у аудіторії, Готовність їх до заняття, зосередження їх уваги на темі В«Художні системи проектування одягуВ».
Форма організації: фронтальна
Методи навчання: за Джерелом знань и вмінь - словесні (Розповідь).
ІІ ПОВІДОМЛЕННЯ тими, мети и Завдання уроку
(Дивитись вихідні дані)
ІІІ Мотивація навчальної ДІЯЛЬНОСТІ
Мета: заохочення учнів до повторення, узагальнення и сістематізації навчального матеріалу з тими В«Художні системи проектування одягуВ».