Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Виробництво етилового спирту марки &Екстра& з крохмалистої сировини

Реферат Виробництво етилового спирту марки &Екстра& з крохмалистої сировини





1 0,8 0,8 0,8 0,8 0,1 0,1 905033. Приготування виробничих дрожжей1193,071070480,80,1905034. Сбраживание сусла10780,391060620,80,190503

? i - щільність реакційної маси перероблюваної на даній стадії виробництва, кг/м 3

Z i -запас продуктивності (в частках одиниці) на даній стадії

? i - період процесу, час;

? i - коефіцієнт заповнення реактора, частки одиниці;

* - за щільність приймається натура зерна, як сипкого матеріалу

Річна потужність G рік=90503 т,

Кількість робочих діб на рік D=317 діб.

ТП 4 (Розрахунок бродильного чана БЧ - 23)

Добовий обсяг перероблюваної суміші на даній стадії:


V сут=G рік * G 10т/(D *? * 10)=90503 * 10780,39/(317 * 1060 * 10)=290,35 м 3


Вибираємо робочий об'єм апарату:

V раб=96 м 3

Тоді, загальний обсяг апарату:


V апп=V раб /? =96/0,8=120 м 3 V ст=120 м 3


Кількість операцій, яке можна провести в 1 апараті протягом доби:

? =24 /? =24/62=0,39

Кількість операцій, яке необхідно здійснити на добу:


? =V сут/V раб=290,35/96=3,02


Кількість апаратів на даній стадії:


N =? *? Z)/24=3,02 * 62 * (1 + 0,1)/24=8,58 (N=9)


ТП 3 (Розрахунок дрожжанку ДЖ - 20)

Добовий обсяг перероблюваної суміші на даній стадії:


V сут=G рік * G 10т/(D *?)=90503 * 1193,07/(317 * 1070 * 10)=31,83 м 3


Робочий об'єм апарату:


V раб=V сут /? =31,83/3,02=10,54 м 3


Тоді, загальний обсяг апарату:


V апп=V раб /? =10,54/0,8=13,17 м 3 V ст=16 м 3


Кількість операцій, яке можна провести в 1 апараті протягом доби:


? =24 /? =24/48=0,5


Кількість апаратів на даній стадії:


N =? *? Z)/24=3,02 * 48 * (1 + 0,1)/24=6,64 (N=7)


ТП 2 (Розрахунок апаратів хемомеханоферментатівной обробки ХМФО I і ХМФО II)

Добовий обсяг перероблюваної суміші на даній стадії:


V сут=G рік * G 10т/(D *?)=90503 * 10706,54/(317 * 1060 * 10)=288,36 м 3


Вибираємо робочий об'єм апарату:

V раб=12 м 3

Тоді, загальний обсяг апарату:


V апп=V раб /? =12/0,8=15 м 3 V ст=16 м 3


Кількість операцій, яке можна провести в 1 апараті протягом доби:


? =24 /? =24/0,75=32


Кількість операцій, яке необхідно здійснити на добу:


? =V сут/V раб=288,36/12=24,03


Кількість апаратів на даній стадії:


N =? *? Z)/24=24,03 * 0,75 * (1 + 0,1)/24=0,82 (N=1)



ТП 2 (Розрахунок осахариватель О17)

Добовий обсяг перероблюваної суміші на даній стадії:


V сут=G рік * G 10т/(D *?)=90503 * 10706,54/(317 * 1060 * 10)=288,36 м 3


Вибираємо робочий об'єм апарату:

V раб=16 м 3

Тоді, загальний обсяг апарату:


V апп=V раб /? =16/0,8=20 м 3 V ст=20 м 3


Кількість операцій, яке можна провести в 1 апараті протягом доби:


? =24 /? =24/1=24


Кількість операцій, яке необхідно здійснити на добу:


? =V сут/V раб=288,36/16=18,02


Кількість апаратів на даній стадії:


N =? *? Z)/24=18,02 * 1 * (1 + 0,1)/24=0,83 (N=1)


ТП 2 Розрахунок змішувача-видержіватель СМ16

Добовий обсяг перероблюваної суміші на даній стадії:


V сут=G рік * G 10т/(D *?)=90503 * 10706,54/(317 * 1060 * 10)=288,36 м 3


Вибираємо робочий об'єм апарату:

V раб=12 м 3

Тоді, загальний обсяг апарату:


V апп=V раб /? =12/0,8=15 м 3 V ст=16 м 3


Назад | сторінка 28 з 60 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Обсяг аудиту бухгалтерської звітності та стадії аудиторської перевірки
  • Реферат на тему: Вплив точності виготовлення заготовки деталі &Кронштейн Ж7-УДН-20в.00.025& ...
  • Реферат на тему: Санітарно-екологічна оцінка об'єкту на даній місцевості
  • Реферат на тему: Визначення фізико-механічних характеристик грунтів по даній геолого-литолог ...
  • Реферат на тему: Розрахунок продуктивності обладнання. Обсяг продажів і прибутку