Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Використання наочних методів на уроках інформатики та ІКТ в початкових класах

Реферат Використання наочних методів на уроках інформатики та ІКТ в початкових класах





зов і колеса»

Визначаючи поняття об'єкта «автомобіль», ми перерахували не все, що ми знаємо про нього, а тільки те, що визначає його здатність бути транспортним засобом, тобто автомобілем.

Визначення поняття - це перелік істотних властивостей, функцій та елементів, який дозволяє безпомилково виділити об'єкт з ряду інших, йому подібних. Список істотних властивостей - це зміст поняття.

Всі суттєві властивості (ознаки) об'єкта становлять зміст поняття.

Те, що кожен пам'ятає або знає про об'єкт, - це є його особиста поняття, особисте уявлення про цей об'єкт. Уявлення людини про об'єкт може змінюватися, якщо людина отримує нову інформацію про нього, дізнається більше про його властивості. Поняття, як жива істота, живе і розвивається. Розглянемо це на прикладі (розмова Васі з бабусею по телефону)

Чим більше у свідомості людини образів і понять, тим багатше його внутрішній світ.

Физминутка

IV. Закріплення нового матеріалу

Рішення завдань у робочому зошиті № 1-8.

Відкрийте робочу зошит на стор.36, виконаємо завдання № 1.

На тій же сторінці, давайте виконаємо завдання № 2.

Відкрийте стор.37, знайдіть завдання № 3. Виконайте його самостійно. Перевіримо це завдання (опитування декількох учнів).

Виконаємо завдання № 4 на стор.37 самостійно.

Відкрийте завдання № 5 на стор.39. виконаємо його.

Виконаємо завдання № 6 на тій же сторінці.

Завдання № 7 на стор.40 виконайте самостійно.

Виконаємо разом з вами завдання № 8 на стор.41.

V. Практична робота

Намалювати малюнок в графічному редакторі, використовуючи геометричні фігури.

VI. Підсумок уроку

У вигляді чого відображаються у свідомості людини об'єкти навколишнього світу?

Наведіть приклад терміна.

Подумай і скажи, чи є слово «меблі» терміном інформатики?

VII. Домашнє завдання: § 6, РТ № 9, 10, 11. Записати нові слова в словничок.


Додаток 2


Тема уроку: Розподіл та узагальнення понять

Цілі:

· познайомити учнів з діями ділення і узагальнення, які можна здійснювати з поняттями;

· Розвивати мислення, мова, уміння узагальнювати;

· сприяти вихованню інформаційної культури учнів, уважності.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: ПК, підручник, робочий зошит, мультимедіа проектор.

Хід уроку. Організаційний момент

Здрастуйте, хлопці. Мене звуть Олена Анатоліївна, сьогодні урок інформатики проведу у вас Я. Сідайте.

II. Актуалізація знань

Хлопці, що вам було задано додому?

Зараз ми з вами разом перевіримо, як виконали домашнє завдання.

Тепер дайте відповідь мені на запитання. Що залишається в пам'яті людини після зустрічі з яким-небудь предм...


Назад | сторінка 28 з 33 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Поняття аудиторського фінансового контролю, його завдання
  • Реферат на тему: Поняття, зміст і завдання Кримінального права Російської Федерації
  • Реферат на тему: Митний союз, його цілі і завдання
  • Реферат на тему: Лікарський контроль, його цілі і завдання
  • Реферат на тему: Управлінський облік, його цілі і завдання