Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Творча активність на уроках літератури

Реферат Творча активність на уроках літератури





сті; вчити складати план і переказувати казку за планом; розвивати творчість дітей, прищеплювати інтерес до читання. Хід уроку. p align="justify"> I. Організаційне початок. p align="justify"> II. Перевірка домашнього завдання. p align="justify">. - Виразно прочитайте 1 частина. Зверніть увагу на інтонацію при читанні слів Сімби. p align="justify">. - Прочитайте 2-у частину за ролями. p align="justify"> III. Складання розповіді про кота за планом. p align="justify"> Розкажіть про головного героя казки за планом, який записаний на дошці:

. Де живе кіт Сімба? p align="justify">. Чим він займається? p align="justify">. Який він? У чому це проявляється? p align="justify">. Чи сподобався вам кіт? Чому? p align="justify"> IV. Складання плану казки. p align="justify"> В 1-й частині дві головні теми. Які? p align="justify"> (Цар котів і дурні голуби. Допомога сови).

У 2-1 частини - три смислові частини. Визначте їх. (Договір з гіпопотама. Договір зі слонами. "Розум коштує набагато більше сили ").

(План записується на дошці і в зошити).

V. Переказ казки. p align="justify">. Переказ казки "Ланцюжком" за планом. p align="justify">. Творчий переказ. p align="justify"> Розкажіть цю історію - I варіант від імені гіпопотамів, II варіант - від імені Слона.

VI. Творче завдання "Жива картинка". p align="justify"> Один учень читає вголос 1 і 2 абзаци 1-ї частини. А інші учні, які будуть виконувати ролі голубів, кота, мімікою і жестами передають почуте. p align="justify"> VII. Робота з ілюстрації. p align="justify"> Озвучте ілюстрацію. (Діти читають). p align="justify"> VIII. Підсумок уроку. p align="justify"> Що довів кіт Слонові і гіпопотамів?

Дайте відповідь словами кота. ("Не той сильний, в кому більше м'яса", "Розум коштує набагато більше сили"). p align="justify"> IX. Домашнє завдання. p align="justify"> Проілюструвати найсмішніший епізод казки.

Тема: "Творчий урок - конкурс".

Мета: вчити творчо інсценувати казку; узагальнювати, аналізувати; розвивати фантазію, уяву.

Хід уроку.

I. Організаційне початок. p align="justify"> Сьогодні ми подивимося казку Дж. Родарі "Про дідуся, який не вмів розповідати казку".

Хто хоче брати участь у конкурсі? (7 пар). p align="justify"> II. I тур. Інсценування казки. (Конкурс). p align="justify"> Оцінюватися показ казки буде за такими критеріями: виразність мови, рухи акторів, жести, міміка, костюми.

Журі - це весь клас. У кожного є картки з різною мімікою: радість, байдужість, спокій, невдоволення. Після інсценування казки після кожної пари буде проходити голосування картками. Наприклад: 1 пара 5к. 7к. 0к. p align="justify"> Переможці отримують дипломи.

III. II тур. Ко...


Назад | сторінка 29 з 32 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Жанрово-стільові Особливостігри англійської літературної казки ХІХ ст. на ...
  • Реферат на тему: Чарівні казки в дитячому читанні
  • Реферат на тему: Виявлення ролі казки у формуванні особистісних рис
  • Реферат на тему: Виявлення ролі казки у формуванні особистісних рис
  • Реферат на тему: Формування характеру Альоші - головного героя казки "Чорна курка, або ...