Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Отчеты по практике » Робота викладача ЕКОНОМІКИ

Реферат Робота викладача ЕКОНОМІКИ





ожлівість розкрити як організатор, консультант; 5. Партнерство между учителем и учнямі та всередіні учнівського колектіву.1. На Вивчення певної ІНФОРМАЦІЇ потрібен квартальна годину; 2. Необхідній Інший підхід у оцінюванні знань учнів; 3. У вчителя відсутній досвід такого виду організації навчання. 4. Відсутні методичні розробки уроків з різніх предметів. p align="justify"> Мі звертаючись Самі Такі МОДЕЛІ навчання того, что Дослідження, проведені Національнім тренінговім центром, показують, что Інтерактивне та активність навчання дозволяє різко збільшити відсоток засвоєння матеріалу, оскількі впліває НЕ позбав на свідомість студента, а й на его почуття, волю (Дії, практику). Результати ціх ДОСЛІДЖЕНЬ були відображені в схемі, что Отримала Назву В«Піраміда навчанняВ». p> викладач виховний навчальний

Лекція - 5% засвоєнняЧітання - 10% засвоєнняВнідео/аудіо матеріали - 20% засвоєнняДемонстрація - 30% засвоєнняДіскусійні групи - 50% засвоєнняПрактіка через дію - 75% засвоєнняНавчання других /! застосування отриманий знань відразу ж - 90% засвоєння

З Піраміди видно, что найменша результатів можна досягті за умів пасивного навчання (Лекція - 5%, читання - 10%), а найбільшіх - інтерактивного (діскусійні групи - 50%, практика через дію - 75% , навчання других чг негайне! застосування - 90%).

Опіс розроблення методичних матеріалів з прикладами

Для проведення трьох Навчальних зайняти у школі нами булу обрана тема для Першого заняття, трівалістю 45 хвилин: В«Безробіття. Віді Безробіття. В». Цею урок розрахованій на учнів 11 класу (рівень стандарту) з метою Сформувати в учнів уявлення про Безробіття як наслідок Порушення макрорівновагі; Розглянуто Поняття, Хто такі безробітні, зайняті, працездатні, віді Безробіття; навчитись візначаті рівень Безробіття; Сформувати вміння аналізуваті умови Виникнення Безробіття.


Урок 1

Тема уроку : Безробіття. Віді Безробіття.


Мета уроку:

) Освітня:

Сформувати в учнів уявлення про Безробіття, як макроекономічну проблему;

Розглянуто Поняття: В«БезробіттяВ», В«робоча силаВ», В«зайнятіВ», В«безробітніВ»; віді Безробіття и Показник вімірювання уровня Безробіття.

2) Розвіваюча :

Сприяти розвітку в учнів вміння застосовуваті Отримані знання, аналізуваті и узагальнюваті отриманий інформацію;

Розвіваті зацікавленість учнів у вівченні нового матеріалу.

3) Виховна - продовжуваті роботу над вихованням у учнів працездатності, самостійності, уважності.

Завдання уроку:

Вивчити Нові Поняття та визначення;

навчитись самостійно працювати з інформацією;

Закріпіті Отримані знання;

Тип уроку : комбінований.

Вид уроку : урок Вивчення новіх знань.

обладнання я: підручник В«Економіка 11 класВ» для загальноосвітніх Навчальних Закладів Л.П. Крупська, І.Є. Тимченко, Т.І. Чорна. Видавництво ринок 2011.

Година : 45 хвилин.

етап уроку:

. Організаційний момент - 2 хв. p align="justify">. Міні-Лекція 15 хв. p align="justify">. Обговорення НАДАННЯ матеріалу з учнямі. Виявлення незрозумілого та запитань. 15 хв. p align="justify">. Тест. 10 хв. p align="justify">. Підсумок уроку - 3 хв. p align="justify"> Хід уроку:

. За дзвінку учні призахідного до класу и сідають на свои місця. p align="justify">. Я розповідаю міні-лекцію. Метою нашого уроку буде Вивчення таких зрозуміти як: В«БезробіттяВ», В«робоча силаВ», В«зайнятіВ» та В«безробітніВ», рівень Безробіття, віді Безробіття. p align="justify"> Міні-Лекція

Що ж таке Безробіття?

Безробіття - Ситуація в економіці, за Якої люди, Які могут и бажають працювати, перебувають у поиска відповідніх робочих місць.

Практично Неможливо найти в мире країну, де немає тієї чи Іншої форми Безробіття. І Україна теж НЕ віняток. Коженая працівник может в тій чи Інший момент Залишити безробітнім, в силу різніх обставинні. Це могут буті Особисті Обставини - переїзд на нове місце проживання, стан здоров'я, Підвищення кваліфікації, бажання найти роботу, что Забезпечує кар'єрний ріст. Залишити б...


Назад | сторінка 3 з 10 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Безробіття: типи безробіття, поняття &повної зайнятості&, визначення рівня ...
  • Реферат на тему: Причини безробіття, її типи і способи розв'язання. Особливості безробі ...
  • Реферат на тему: Крива Філіпса та проблеми взаємозв'язку інфляції і безробіття. Інфляці ...
  • Реферат на тему: Безробіття і її види. Особливості безробіття в Республіці Білорусь
  • Реферат на тему: Безробіття і її типи. Проблеми безробіття в Росії