d> 
 Вид розрахункового навантаження 
 Нормативна 
  Н/м 2 
 Коефіцієнт перевантаження 
 Розрахункова 
  Н/м 2 
 1. Керамічна плитка 
  0,015 * 1800 
  Гідроізоляція 
  120 * 8,9102 
  Стяжка з цементно-песчанного розчину 0,020 * 2000 
  залізобетонна панель 0,11 * 25000 
  27 
  1069,2 
   40 
   2750 
  1,3 
  1,3 
   1,3 
   1,1 
  35,1 
  1389,9 
   52 
   3025 
 Разом: 
 g н = 3886 
 - 
 g = 4502 
 2. Тимчасова-короткочасна 
 2000 
 1,3 
 2600 
 Разом: 
 р н = 2000 
				
				
				
				
			
 - 
 р = 2600 
 3. Повне навантаження при розрахунку панелі 
 g н + р н = 5886 
 - 
 g + р = 7102 
В  
  2.2 Статичний розрахунок  
   На 1 погонний метр панелі шириною 149 см. діють такі навантаження, Н/м: короткочасна нормативна р н = 2000 * 1,49 = 2980; короткочасна розрахункова р = 2600 * 1,49 = 3874; постійна нормативна q н = 3886 * 1,49 = 5790; постійна розрахункова q = 4502 * 1,49 = 6708; разом нормативна: q н + р н = 2980 +5790 = 8770; разом розрахункова q + p = 3874 +6708 = 10582. Розрахунковий вигинає момент дорівнює від дії повного навантаження і визначається за формулою: 
В  
 M = = = 45268 Н * м. (2.1) 
В  
 де М - розрахунковий згинальний момент, Н * м 
  q - постійна розрахункове навантаження, Н/м 2 
  l 0 - поперечний крок стін, м 
  Розрахунковий вигинає момент від повної нормативної навантаження визначаємо за прикладом формули (2.1), замінюючи значення навантаження. Він буде дорівнює: 
   М н = ( 8770 * 5,85 2 )/8 = 32186 Н * м. 
В  
 Те ж, від постійного навантаження 
В  
 М дл = (5790 * 5,85 2 )/8 = 24768 Н * м. 
В  
 Те ж, від короткочасного навантаження 
В  
 М кр = (2980 * 5,85 2 )/8 = 12748 Н * м. 
В  
 Максимальна поперечна сила на опорі від розрахункової навантаження визначається за формулою: 
   Q = (ql 0 )/2 = ( 10582 * 5,85)/2 = 30952 Н. (2.2) 
   де Q - максимальна поперечна сила на опорі від розрахункового навантаження, Н 
  q - загальна розрахункова навантаження, Н/м 2 
  l 0 - розрахунковий проліт, м 
  Те ж, від нормативної навантаження за прикладом формули (2.2): 
   Q н = ( 8770 * 5,85)/2 = 25652 Н; 
  Q дл = ( 5790 * 5,85)/2 = 16936 Н. 
   Для виготовлення збірної панелі приймаємо бетон: марки М400, R в = 17,5 МПа, R bt = 1,2 МПа, б1 = 0,85; поздовжню арматуру із сталі класу А-II, R s = 270 МПа, поперечну арматуру - з сталі класу А-I, R s = 210 МПа і R s . Х = 170 МПа; армування - зварними сітками і каркасами; зварні сітки у верхній і нижній полицях панелі з звичайної дроту класу В-I, R a = 315 МПа. 
  Панель розраховуємо як балку прямокутного перерізу з заданими розмірами b Г— h = 14,9 Г— 27 см., де b - номінальна ширина і h - висота панелі. 
 В       
 У розрахунку поперечний перетин пустотною панелі приводимо до еквівалентного двотаврового перетину. Замінюємо площу круглих пустот прямокутниками тієї ж площі і того ж моменту. Рахуємо: 
   h 1 = 0,9 d = 0,9 * 15,9 = 14,3 см. (2.3) 
   де h 1 - висота прямокутників (замінили круглі порожнечі), мм 
  d - діаметр порожнеч, мм 
  Також обчислюємо висоту полиці: 
В  
 h п = h I п = = = 6,3 см. (2.4) 
   де h п ...