Допоміжні робітники: 6 * 2900 * 12 = 208800 руб.  
 Керівники: 5 * 4200 * 12 = 252000 руб. 
  Фахівці: 9 * 3300 * 12 = 356400 руб. p align="justify"> Технічні виконавці: 5 * 1800 * 12 = 108000 руб. 
  Загальна сума витрат на оплату праці: 
  +208800 +252000 +356400 +108000 = 1371600 руб. 
  Витрати на оплату праці з урахуванням зростання: 
  + (1371600 * 10/100) = 1508760 крб. 
 %-плановане зростання заробітної плати. 
  Єдиний соціальний податок: 
  * 26/100 = 392277,6 руб. 
  Амортизація: 
  Будівлі: вартість первісна - 7160000 крб. 
  Строк корисного використання - 20 років 
  Норма амортизації будівель: 100/20 = 5% 
  Будівлі: 7160000 * 5/100 = 358000 руб. 
  Машини та обладнання: залишкова вартість - 3620000 крб. 
  Строк корисного використання - 8 років 
  Норма амортизації машини й устаткування: 100/8 = 12,5% 
  Машини та обладнання: 3620000 * 12,5 * 2/100 = 905000 руб. 
  Транспортні засоби: первісна вартість - 580000 руб. 
  Строк корисного використання - 5 років 
  Норма амортизації транспортні засоби: 100/5 = 20% 
  Транспортні засоби: 580000 * 20/100 = 116000 руб. 
  Загальна сума амортизації: 358000 +905000 +116000 = 1379000руб. 
  Інші витрати: 
				
				
				
				
			  Загальна сума витрат: 2746187 +1371600 +392277,6 +1379000 = 5889064,6 руб. 
  Від загальної суми витрат 15%: 
 , 6 * 15/100 = 883359,69 руб. 
  Виробнича собівартість товарної продукції: 
  +1371600 +392277,6 +1379000 +883359,69 = 6772424 крб. 
  Питома вага матеріальних витрат: 
  * 100/6772424 = 40,5% 
  Сировина: 
  * 100/6772424 = 30,3% 
  Допоміжні матеріали: 
  * 100/6772424 = 2,5% 
  Запасні частини для ремонту обладнання: 
  * 100/6772424 = 1,5% 
  Електроенергія: 
  * 100/6772424 = 3,6% 
  Вода: 
  * 100/6772424 = 2,6% 
  Питома вага витрат на оплату праці: 
  * 100/6772424 = 20,2% 
  Питома вага єдиного соціального податку: 
 , 6 * 100/6772424 = 5,8% 
  Питома вага амортизації: 
  * 100/6772424 = 20,4% 
  Питома вага інших витрат: