реби  
 Єдиний соціальний податок становить 26% 
   А) Відрахування на соціальні потреби== 78164,51 руб. 
   Б) Витрати на 1 тис. дал== 181,78 руб. 
  Стаття 7.Расходи на підготовку і освоєння виробництва 
  Витрати на підготовку і освоєння виробництва становлять 5% від основної заробітної плати. 
  А) Витрати на підготовку і освоєння виробництва==== 13665,12 руб. 
  Б) Витрати на 1 тис. дал=
   Витрати на 1 тис. дал== 33,78 руб. 
  Стаття 8.Расходи на утримання та експлуатацію устаткування 
  Розраховуються за такими елементами: 
  1. Витрати на утримання технологічного обладнання складають 5,5% від вартості технологічного обладнання 
  26800005,5%=147400 руб. 
  2. Витрати на поточний ремонт обладнання складають 4,8% від вартості технологічного обладнання 
  26800004,8%=128640 руб. 
  3. Амортизація технологічного обладнання становить 14,8% від вартості технологічного обладнання 
  268000014,8%=396640 руб. 
  4. Витрати на утримання додаткового інвентарю та інструменту складають 1,5% від вартості технологічного обладнання 
  26800001,5%=40200 руб. 
  А) Загальна сума витрат на утримання та експлуатацію устаткування дорівнює сумі елементів (1 + 2 + 3 + 4)=147 400 + 128 640 + 396 640 + 40 200=712 880 руб. 
   Б) Витрати на 1 тис. дал== 657,86 руб. 
   Стаття 9.Общезаводскіе витрати 
   А) Загальнозаводські витрати=
   Загальнозаводські витрати== 7215186 руб. 
   Б) Витрати на 1 тис.дал === 16779,5 руб 
   Стаття 10. Позавиробничі витрати 
  Позавиробничі витрати складають 4,3% від виробничої собівартості. 
   А) Позавиробничі витрати=Виробнича собівартість * * 4,3%=14804844,27 * 4,3%=636608,3 руб. 
   Б) Витрати на 1 тис. дал=
   Витрати на 1 тис. дал== 1480,48 руб. 
   Таблиця 7 Калькуляційний лист 
  № п/пСтатьі затратСумма витрат на річний випускЗатрати на 1 тис. дал1.Сирье і основні матеріали за вирахуванням зворотних отходов2879503,66696,522.Транспортно-заготівельні расходи201565,25468,763.Вспомогательние матеріали і тара3073828, 347148,444.Топліво на технологічні целі32918,7766,095.З/п основна і дополнітельная300632,75699,146.Отчісленія на соціальні нужди78164,51181,787.Расходи на підготовку і освоєння проізводства13665,1233,788.Расходи на утримання та експлуатацію оборудованія7128801657 , 869.Общезаводскіе расходи721518616779,5Проізводственная себестоімость14804844,2734429,8710.Внепроізводственние расходи636608,31480,48Полная себестоімость15441452,5735910,35 
  Розрахунок цін і товарної продукції 
 . Ціна оптова діюча: 
   Цопт (д)=Прибуток ед.продукціі + С/б ед.продукціі 
   Для розрахунку прибутку прийняти рівень рентабельності від 35 до 45% 
				
				
				
				
			   Прибуток===12568,62 руб. 
   Цопт (д)=12568,62 + 35910,35=48478,97 руб. 
  . Ціна оптова відпускна: 
   Цопт (отп)=Цопт (д) + ПДВ 
   ПДВ прийняти 18% 
   ПДВ===8726,21 руб. 
   Цопт (отп)=48478,97 + 8726,21=57205,18 руб. 
  .Ціна роздрібна: 
   Црозн=Цопт (отп) + Тнадбавка 
   Тнадбавка прийняти 15% 
   Тнадбавка===8580,78 руб. 
   Црозн=57205,18 + 8580,78=65785,96 руб. 
   Тпр (д)=Цопт (д) * ОГП=48478,97 * 430=20845957,1 руб. 
  Тпр (отп)=Цопт (отп) * ОГП=57205,18 * 430=24598227,4 руб. 
  Прибуток річного випуску=Тпр (д) - З/б год.вип. =20845957,1- 15441452,57=5404504,53 руб. 
   Порядок розподілу прибутку 
  .Розрахунок чистого прибутку: 
   ЧП=Прибуток річного випуску - податок на прибуток (20%) 
   Податок на прибуток ===1080900,91 руб. 
   ЧП=5404504,53 - 1080900,91=4323603,62 руб. 
  .Распределеніе чистого прибутку: 
 ) На розвиток виробництва 40% - 1729441,45 руб. 
 ) На соціальні потреби 16% - 691776,58 руб. 
 ) На виплату дивідендів 13% - 562068,47 руб. 
 ) У резервний фонд 11% - 475596,4 руб. 
 ) На матеріальні заохочення 9% - 389124,33 руб. 
 ) На приріст власних коштів 11% - 475596,4 руб. 
  .Розрахунок продуктивності праці 
 ) Розрахунок чисельності основних робітників: 
   Ч =, 
  продуктивність працю планування персонал 
   де Теффі=1 760 годин 
  Ч== 7 чол. 
 ) Розрахунок продуктивності праці 
  А) Продуктивність праці в натуральному вираженні: 
   Пт (н)===61,43 т.д/чол. 
   Б) Продуктивність праці у вартісн...