Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Економічний аналіз витрат обігу торгової організації

Реферат Економічний аналіз витрат обігу торгової організації





br/>

Фр ПЛАН = 115677/10000 * 100 = 1156,77%

Фр ФАКТ = 163996/13400 * 100 = 1223,85%


Рентабельність продажів = Прибуток від реалізації/Обсяг реалізації * 100%


Рпр ПЛАН = 115677/368793 * 100% = 31,37

Рпр ФАКТ = 163996/373714 * 100% = 43,88


Відпрацьовано всім технологічним обладнанням тис.годин ПЛАН = 69 * 2944 = 203136

Відпрацьовано всім технологічним обладнанням тис.годин ФАКТ = 81 * 2421 = 195418

Відпрацьовано одиницею обладнання змін ПЛАН = 2944/8 = 368

Відпрацьовано одиницею обладнання змін ФАКТ = 2421/7,85 = 308,34

Виробіток продукції за 1 машино-годину ПЛАН = 368793/203136 = 1,815

Виробіток продукції за 1 машино-годину ФАКТ = 373 714/195 418 = 1,912

Розрахунок до таблиці 3

Фондорентабельность, прибуток і середньорічна вартість ОПФ з попередньої таблиці.

Для проведення факторного аналізу Фондорентабельность можна скористатися формулою:

Фr = П/ОПФ вЂ‹вЂ‹ ср.год * 100% = (Q * (Ц - С))/ОПФ вЂ‹вЂ‹ ср.год * 100%

Фr 1 = П/ОПФ вЂ‹вЂ‹ ср.год * 100% = 115677/10000 * 100% = 1156,77%

Фr 2 = (Q * (Ц - С))/ОПФ ср.год * 100% = (5000 * (7,20 - 6,04) + 13400 * (8,20 - 6,00) + 3500 * (9,20 - 7,07) + 14000 * (7,70 - 6,26) + 10500 * (8,70 - 6,52) + 10800 * (9,70 - 6,93)/10000 * 100% = 955,410

Вплив обсягу виробництва = 955,410 - 1156,77 = -201,360

Фr 3 = (Q * (Ц - С))/ОПФ ср.год * 100% = (5000 * (7,20 - 6,04) + 13400 * (8,20 - 6,00) + 3500 * (9,20 - 7,07) + 14000 * (7,70 - 6,26) + 10500 * (8,70 - 6,52) + 10800 * (9,70 - 6,93)/10000 * 100% = 955,410

Вплив собівартості одиниці продукції

955,410 - 955,410 = 0

Фr 4 = (Q * (Ц - С))/ОПФ ср.год * 100% = (5000 * (8,09 - 6,04) + 13400 * (8,95 - 6,00) + 3500 * (10,25 - 7,07) + 14000 * (8,75 - 6,26) + 10500 * (9,5 - 6,52) + 10800 * (10,35 - 6,93)/10000 * 100% = 16,400

Вплив ціни одиниці продукції = 16,400 - 955,410 = -939,010

Фr 5 = П/ОПФ вЂ‹вЂ‹ ср.год * 100% = 163996/13400 * 100% = 1223,851%

Вплив вартості ОПФ = 1223,851 - 16,400 = 1207,451

Перевірка: - 201,360 + 0 - 939,010 + 1207,451 = 67,081

Розрахунок до таблиці 4

Планова фондовіддача = (184 * 2 * 8 * 1,815)/94 = 56,737

Фондовіддача за умови 1 = (184 * 2 * 8 * 1,815)/110 = 48,789

Фондовіддача за умови 2 = (171,3 * 2 * 8 * 1,815)/110 = 45,421

Фондовіддача за умови 3 = (171,3 * 1,8 * 8 * 1,815)/110 = 40,879

Фондовіддача за умови 4 = (171,3 * 1,8 * 7,85 * 1,815)/110 = 40,115

Фактична фондовіддача = (171,3 * 1,8 * 7,85 * 1,912)/110 = 42,256

Розрахунок до таблиці 5

Коефіціє...


Назад | сторінка 68 з 75 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: План виробництва і реалізації продукції
  • Реферат на тему: План виробництва і реалізації продукції
  • Реферат на тему: Стратегічний план створення малого підприємства з виробництва і збуту заліз ...
  • Реферат на тему: Ціни і ціноутворення на підприємстві. Розрахунок собівартості одиниці прод ...
  • Реферат на тему: Розрахунок цехової собівартості продукції та її вплив на фінансові результа ...