Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Технологічний процес виготовлення вимикача подачі палива

Реферат Технологічний процес виготовлення вимикача подачі палива





алитетШероховатость, мкм? 37Точеніе черновое14Rа12, 5М28Сверленіе Растачивание чорнове Нарізування резьби14 13 7Rа12, 5 Ra6, 3 Rа3, 2Лискі 32Фрезерованіе14Rа6, 327Точеніе чорнове Точіння чістовое14 12Rа12, 5 Ra6, 37Точеніе черновое14Rа12, 5

.7 Розрахунок припусків, міжопераційних розмірів і допусків


Для розрахунку проміжних припусків аналітичним методом виберемо найбільш точну поверхню деталі торець 27h12 (- 0,21), шорсткість поверхні Ra6, 3.

Технологічні переходи обробки поверхні:

точіння чорнове;

точіння чистове.

Визначаємо значення величин визначають якість поверхні для:

заготовки (відрізання) Rz + Т=200 мкм;

точіння чорнового Rz=50 мкм; Т=50 мкм;

точіння чистового Rz=32 мкм; Т=30 мкм.

Знайдемо величину просторового відхилення


rз=l


де? до - питома кривизна, мкм / мм;

l - довжина заготовки, мм.

rз=28=0,028 мм.

Визначимо, величину залишкового просторового відхилення застосовуючи коефіцієнт уточнення Ку рівний 0,05 для чорнового точіння.

r1=28 · 0,06=2 мкм

Розрахуємо мінімальний припуск


2Zmin=2 (Rzi - 1 + Тi - 1 + ri - 1),


На чорнове точіння


Zmin1=2 (200 + 28)=456 мкм


На чистове точіння

Zmin2=2 (50 + 50 + 2)=204 мкм


В останню графу «розрахунковий розмір» записуємо креслярський розмір, а решта розраховуємо, починаючи з кінцевого переходу


dр3=26,79 + 0,204=26,994 мм;

dр2=26,994 + 0,456=27,45 мм


Записуємо в графу «найменший граничний розмір» значення розрахункового розміру.

Розраховуємо найбільший граничний розмір


dmax3=26,79 + 0,21=27 мм;

dmax2=26,99 + 0,52=27,51 мм;

dmax1=27,45 + 0,84=28,29 мм


Визначимо максимальний граничний припуск


Zпрmax2=27,51 - 27=0,51 мм=510 мкм;

Zпрmax1=28,29 - 27,51=0,78 мм=780 мкм


Визначимо мінімальний граничний припуск


Zпрmin2=26,99 - 26,79=0,2 мм=200 мкм;

Zпрmin1=27,45 - 26,99=0,46 мм=460 мкм


Перевіримо правильність зроблених розрахунків


Zпрmax - 2Zпрmin=d з - d д,

780 - 460=840 - 520

=320

- 200=520 - 210

=310


Розрахунок зроблений правильно.

Побудуємо таблицю розрахунку припусків і схему розташування полів допусків і припусків (див. таблицю 5)


Таблиця 5 - Розрахунок припусків

Технологічні переходи обробки 27h12 (- 0,21) Елементи припуску, мкмРасчетний припуск, 2Zmin, мкмРасчетний розмір dр, ммДопуск d, мкмПредельний розмір, ммПредельние значення припуску, мкмRzТ r dmindmax2Zпрmin2ZпрmахЗаготовка Точіння: чорнове ...


Назад | сторінка 7 з 8 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Процес точіння заготовки
  • Реферат на тему: Вибір затискного пристосування для чистового точіння
  • Реферат на тему: Підвищення ефектівності чистового точіння сталей різцямі з різальнімі пласт ...
  • Реферат на тему: Автомати поздовжнього точіння
  • Реферат на тему: Аналіз деталі на технологічність, типу виробництва, вибору заготовки, розра ...