Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Економічний аналіз витрат обігу торгової організації

Реферат Економічний аналіз витрат обігу торгової організації





> Бюджет робочого часу = явочний фонд * тривалість зміни = 171,3 * 7,93 = 1357,6

Корисний фонд робочого часу = бюджет робочого часу - передсвяткові дні - простої = 1357,6 - 12,8 = 1344,8

Середня тривалість робочої зміни = Корисний фонд робочого часу/явочний фонд = 1344,8/171,3 = 7,85

Розрахунок до таблиці 10

Середньорічне виробництво = Обсяг виробництва продукції/

Середньооблікова чисельність = 373714/1102 = 339,12

Середньоденна вироблення одного робочого = Середньорічне виробництво/Відпрацьований днів одним робочим за рік = 383,30/171,3 = 2,24

Середньогодинна виробіток одного робітника = Середньоденна виробіток одного робітника/Середня тривалість робочого дня = 2,24/7,89 = 0,285

Розрахунок до таблиці 11

Проведемо факторний аналіз впливу складових на середньорічну вироблення одного працівника. Для цього скористаємося формулою:


ГВ раб = (УД раб * Д * t * ЧВ)/100, де


УД раб - питома вага робітників у загальної чисельності промислово-виробничого персоналу,%

Д - кількість днів відпрацьованих одним робочим,

t - тривалість робочого дня;

ЧВ - годинна виробництво одного працівника

Розрахунок впливу факторів проводиться методом абсолютних різниць.

За рахунок зміни частки робітників у загальній чисельності ППП:

ГВ 1 = (0,44 * 184 * 8 * 0,258)/100 = 1,681

За рахунок зміни кількості відпрацьованих днів одним робочим за рік:

ГВ 2 = (46,94 * (-12,7) * 8 * 0,093)/100 = -12,319

За рахунок зміни тривалості робочого дня:

ГВ 3 = (46,94 * 171,3 * (-0,15) * 0,258)/100 = -3,104

За рахунок зміни середньогодинної вироблення робочого:

ГВ 4 = (46,94 * 171,3 * 7,85 * 0,027)/100 = 16,876

Перевірка: 1,681 - 12,319 - 3,104 + 16,876 = 3,1

Розрахунок до таблиці 12

Проведемо факторний аналіз впливу складових на середньорічну вироблення робочого. Для цього скористаємося формулою:


В = Д * t * ЧВ, де


Д - кількість днів відпрацьованих одним робочим,

t - тривалість робочого дня;

ЧВ - годинна виробництво одного працівника

Розрахунок впливу факторів проводиться методом абсолютних різниць.

За рахунок зміни кількості відпрацьованих днів одним робочим за рік:

ГВ 1 = (-12,7) * 8 * 0,258 = -26,24

За рахунок зміни тривалості робочого дня:

ГВ 2 = 171,3 * (-0,15) * 0,258 = -6,61

За рахунок зміни середньогодинної вироблення робочого:

ГВ 3 = 171,3 * 7,85 * 0,027 = 35,95

Перевірка: (- 26,24) - 6,61 + 35,95 = 3,10

Розрахунок до таблиці 13

Фонд оплати праці план = 17280 + 2074 + 4565 + 1985 + 0 + 2376 = 28280

Фонд оплати праці факт = 17514 + 2102 + 4890 + 215...


Назад | сторінка 70 з 75 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Дослідження зміни норми виробітку робочого
  • Реферат на тему: Створення програми для зміни шпалер робочого столу
  • Реферат на тему: Особливості методології дослідження зміни маси робочого тіла
  • Реферат на тему: Аналіз праці і витрат робочого часу персоналу компанії
  • Реферат на тему: Розрахунок балансу робочого часу