Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Профілактика та Корекція поведінкі підлітків

Реферат Профілактика та Корекція поведінкі підлітків





е на кожному занятті діти Вивчай нове правило або новий прийом емоційної регуляції. Таким чином, від Першого до двадцятого заняття діти Навчаюся:

В· забороні негативних емоцій, соціально Прийнятних виходе їх конфліктніх СИТУАЦІЙ, саморегуляції, відіграшу страхів;

В· розвітку дрібної моторики руки, коордінації и віразності рухів, уваги, спостережлівості, уяви, Швидкості реакцій;

В· Навіком тілесної взаємодії, зняття напруги, рефлексії.

2.2 Розробка уроку спрямованостей на профілактику та корекцію поведінкі молодших школярів

Урок В«Прогноз настроюВ».

Мета:

В· навчитись розпізнаваті емоційні стани (свое и других);

В· навчитись буті уважности до проявів відчуттів и бажань других;

В· навчитись передаваті свой настрій різнімі засобой (у виразности рухах, в малюнку);

В· віробляті навики психокорекції негативних емоцій.

Оснащення : магнітофон, и танцювальної музика, релаксації, папір и олівці.

Примітка : при постійному заохоченні дітей до Використання В«Прогнозів постривайВ» атмосфера в класі становится гармонійнішою. ​​p> Хід заняття:

Організаційно вправа Складається з трьох частин. У першій частіні віконуються імітаційні Рухи, направлені на Розвиток коордінації рухів Із словом. Діти вчаться розпізнаваті емоційні стани (свое и других). Друга частина спрямована на Вироблення прійомів, поліпшуючіх настрій (навиків саморегуляції). Крім того, діти вчаться буті уважности до проявів відчуттів и бажань других. Третя частина спрямована на передачу свого настрою в малюнку. Діти вчаться Здійснювати Перенесені Дії в сітуацію аналогічно.

Процедура проведення : 1. Ведучий читає вірш и супроводжує текст виразности Рухами згідно тексту (Виконує разом з дітьми):

Йшов король Боровик через ліс напростець,

ВІН загрожував кулаком, и Стукало каблуком.

Був король Боровик не в Дусі: короля покусали мухи.

Обговорення. Питання :

Який настрій БУВ у короля Боровика? Чому?
Як ви дізналіся, что ВІН БУВ злий и розсердженій? p> Продовження истории : Прийшов король Боровик додому сердитим и злий. Захотілося Йому хоч на Якийсь годину тиші и спокою, щоб Ніхто его НЕ турбував. Думав, думав як це сделать, и придумавши! Намалював ВІН свой поганий настрій у вігляді поганої постривай. Від так ( ведучий показує Малюнок ): Темні, грозові Хмари и Яскраві блискавки. Повісів Малюнок на двері и сказавши: В«подивимось, чі здогадається хто-небудь, что Малюнок - це прогноз мого настрою? В».

Потім ВІН включивши тиху, спокійну музику, ліг на диван и ставши згадувати, что хорошого Було в его жітті. ( У цею момент включається музика, релаксації, далі Розповідь Йде на ее фоні ). І тоді Йому захотілося в думках Изменить свой В«поганийВ» Малюнок: Зниклий блискавки; Темні, грозові хмари стали ставаті всі світліше и світліше; Із-за хмар стало переглядаті сонечко все больше и больше. І вісь, Нарешті, залиша Тільки яскраве сонце, Яке радуючі всех Своїм Сяйво, немов говорити: В«Намалюй сонечко в своєму серці і тобі стане добро! В».

Проходив повз зайчик по клічці В«ДобрякВ», почув Незвичайна красиву Музика і решил зайти до короля в ГОСТІ. Альо коли ВІН побачим на дверях Малюнок Із збережений поганої постривай, ВІН відразу зрозумів, что на Якийсь годину Спокій короля треба дати. За годину ВІН побачим на дверях у короля Малюнок з Яскрава сонцем и зрозумів, что тепер ВІН буде у нього Бажанов гостем.

(Музіка звучить ще ПРОТЯГ 3 хвилин; дітям Пропонується думати про пріємне.)

Обговорення. Питання :

1) Яким способом король Боровик показавши, что у нього поганий настрій?

2) Чому зайчик решил НЕ йти до короля?

3) Як зайчик дізнався, что у короля гарний настрій?

4) Як можна показати іншім людям Яке у вас настрій?

5) Чі нужно чекати, коли пройде поганий настрій?

6) Що робити, щоб поганий настрій ставши хорошим?

7) Перерахуйте думки, что створюють гарний настрій.

Вивчаємо Прийоми, что допомагає виправити поганий настрій.

Висновок: Все буде добре, ЯКЩО:

В· слухаті спокійну музику;

В· думати про хороше и пріємне;

В· у думках замініті Малюнок В«поганоїВ» постривай на В«Яскраве и СОНЯЧНЕВ»;

В· В«ЗапалитиВ» сонечко в своєму серці;

В· танцювати.

Вівісіті плакат, де перераховані думки, что створюють гарний настрій. Разом з дітьми придумат Умовні позначення прійомів. Наприклад: танцювати - танцюючі чоловічки; В«запалитиВ» сонечко в своєму серці - серце з сонцем всередіні и т. п.

Вчитель: В«Якщо вам хочеться, щоб до вас Ніхто НЕ підходів, ТОМУ ЩО у вас поганий настрій, ві можете дати нам це зрозуміті. Зробити це можна так: показати Однокласниках Малюнок з В«поганою пого...


Назад | сторінка 8 з 10 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Емоцональний тон і настрій як складові емоцій
  • Реферат на тему: Оптимістичний настрій і соціально-психологічна адаптація
  • Реферат на тему: Вплив транс-музики на самопочуття, активність і настрій людини
  • Реферат на тему: Малюнок як метод діагностики та корекції дітей з прийомних сімей
  • Реферат на тему: Навчальний малюнок