/>
Завдання 14.
Використання підмереж дозволяє:
А) Спільно використовувати різні мережеві технології;
Б) Збільшити загальну пропускну здатність мережі;
В) Подолати обмеження на максимальну кількість вузлів в одному сегменті;
Г) Уникнути конфлікту IP-адрес;
Завдання 15.
Правила призначення IP-адрес:
А) 1-е значення діапазону допустимих значень IP-адрес на 1 більше адреси мережі;
Б) Перше значення діапазону допустимих значень IP-адрес на 1 більше попереднього адреси мережі;
В) Значення на 1 менше наступного адреси мережі - широкомовна адреса;
В
Еталон
Варіант1
Завдання 1.
А
Завдання 2.
Б
Завдання 3.
А
Завдання 4.
А
Завдання 5.
В
Завдання 6.
В
Завдання 7.
А
Завдання 8.
Б
Завдання 9.
Б
Завдання 10.
А
Завдання 11.
Б
Завдання 12.
А
Завдання 13.
А
Завдання 14.
А, В
Завдання 15.
А, В
В
3.4 Розробка уроку теоретичного навчання
Тема уроку: Адресація в IP-мережах.
Мета уроку: Роз'яснити принципи адресації в комп'ютерних мережах, виявити відмінності між типами адрес, познайомити з класами IP-адрес.
Структурний елемент уроку
План діяльності викладача
План діяльності учнів
Час етапу уроку
Кількість учнів, які працювали на даному етапі
Організаційний момент
Оголошено теми та мети уроку
Записують тему уроку
3 хвилини
Вся група
Актуалізація опорних понять
Завдання по темі В«Двійкова арифметикаВ»
Рішення задач
10 хвилин
3 людини
Формування нових понять
Виклад нового матеріалу
Конспектирование матеріалу викладається теми
20 хвилин
Вся група
Застосування нових знань
Завдання по темі В«IP-адресаціяВ»
Рішення запропонованих завдань
10 хвилин
4 людини
Домашнє завдання
Перевірочна робота по класах IP-адрес
Записують домашнє завдання
2 хвилини
Вся група
Завдання з темі В«Двійкова арифметикаВ»
1. Переведіть число з десяткової системи числення в двійкову
45610 =
Відповідь: (1110010002)
2. Переведіть число з двійкової системи числення в десяткову
010100002 =
Відповідь: (8010)
3. Виконайте операцію додавання чисел, представлених в двійковому вигляді:
010001112 + 010011002 =
Відповідь: (100100112)
4. Виконайте операцію множення чисел, представлених в двійковому вигляді:
001110112 * 110100102 =
Відповідь: (110000011001102)
Завдання по темі В«IP-адресаціяВ»
1. Чи є запис IP адресою:
10000001.10000011.10011011.10100001
Відповідь: (Так -> 128.131.155.161)
2. Чи є запис IP адресою:
11100101.100010110.10000010.11001110
Відповідь: (Ні -> 229.278.130.206) <...