ign="justify"> Поп=177400,3-115390=62010,3 руб.
) Податок на майно - це податок, що встановлюється на майно організацій або приватних осіб.
ННІ=2,2% * Стоїмо. осн. ср/100%, руб. (25);
Де - Стоїмо. осн. ср - вартість основних засобів (таб.5).
ННІ=2,2% * 113253,2/100%=2491,6 руб.
) Прибуток до оподаткування - прибуток від продажів за вирахуванням операційних і позареалізаційних доходів і витрат.
ПДН=Поп - ННІ, руб. (26);
ПДН=62010,3 - 2491,6=59518,7 руб.
) Податок на прибуток - прямий податок, що стягується з прибутку організації.
ННП=ПДН * 10%/100% руб. (27);
ННП=59518,7 * 10%/100%=5951,9 руб.
) Чистий прибуток - частина балансового прибутку підприємства, що залишається в його розпорядженні після сплати податків, зборів, відрахувань та інших обов'язкових платежів до бюджету.
Чп=ПДН - ННП, руб. (28);
Чп=59518,7 - 5951,9=53566,8 руб.
) Рентабельність продукції.
Ренп=Чп/Вр * 100%,% (29);
Ренп=53566,8/1258436,3 * 100%=4,3%
) Ціна одиниці продукції (без ПДВ).
Ціп, руб. (таб.10) (30);
Ціп=11440,33 руб.
) Умовно-змінні витрати - це витрати, які змінюються в прямій пропорції відповідно із збільшенням або зменшенням обсягів надання послуг.
УПЗ, руб. (таб.7) (31);
УПЗ=9827,6 руб.
) Точка беззбитковості - мінімальний обсяг виробництва і реалізації продукції, при якому витрати будуть компенсовані доходами, а при виробництві та реалізації кожної наступної одиниці продукції підприємство починає отримувати прибуток.
Тб=Постр/(Ціп - УПЗ), шт. (32);
Тб=115390/(11440,33-9827,6)=72 шт.
) Поріг рентабельності - це величина обсягу продажів, при якому компанія, не отримуючи прибутку, може покрити всі свої поточні витрати.
дебатах=Вр * Постр/МЛРД, руб. (33);
дебатах=1258436,3 * 115390/177400,3=817983,6 руб.
) Вартість основних засобів - це вартість їх відтворення на певний період.
Сос, руб. (таб.3) (34); Сос=113253,2 руб.
) Оренда приміщення - це форма майнового договору, при якій власність передається у тимчасове володіння і користування (або тільки у тимчасове користування) орендарю за орендну плату.
Арпомг=за розрахунком, руб. (35); Арпомг=70000 руб.
) Реєстрація діяльності.
Рдеят=за розрахунком, руб. (36); Рдеят=10000 руб.
) Витрати на створення проекту - це вартісне вираження використаних у господарській діяльності організації за звітний період матеріальних, трудових, фінансових та інших ресурсів.
Знсп=Сос + Арпом + Рдеят, руб. (37);
Знсп=113253,2 + 70000 + 10000=193253,2 руб.
) Ефективність проекту - це категорія, що відображає відповідність проекту цілям та інтересам його учасників.
Ефпр=Чп/Знсп, (38);
Ефпр=53566,8/193253,2=0,28
) Нормативний показник окупності - показник економічної ефективності капітальних вкладень; визначається відношенням капітальних вкладень до економічного ефекту, забезпечуваному ними.
Нпок=0,16 (39);
) Нормативний термін окупності.
Нсок=6 років (40);
) Фактичний термін окупності - термін окупності, розрахований на підставі фактичних показників господарської діяльності організації, що здійснює інвестиційний проект.
Тф=1/Ефпр, років (41);
Тф=1/0,28=3,5 року.
За розрахунками ефективності проекту, можна зробити висновок, що проект ефективний, так як нормативний показник окупності (0,16), нижче фактичного (0,28), а фактичний термін окупності (3,5 року) , нижче нормативного (6 років), це дозволяє зробити висновок, що витрати на створення проекту (193253,2руб.), окупляться через (3,5 року).
За другим способом визначення ефективності слід порівняти вартість однієї години експертизи, затвердженого...