Тема: Інфаркт міокарда
Цілі заняття
. Закріпити теоретичні знання з теми.
. Вміти застосувати теоретичні знання у практичній діяльності фельдшера.
. Здійснення догляду за хворими з органів кровообігу.
. Вміти надати невідкладну медичну допомогу в екстрених ситуаціях.
Місце проведення: терапевтичне відділення стаціонару.
Тривалість заняття: 4:00. (180 хв.)
Оснащення заняття:
- таблиці по темі, мультимедійні презентації
- оснащення кабінету
- стандарти діагностики та лікування вад серця
- алгоритми невідкладної допомоги
- лікарські препарати
- збірники тестових завдань
- збірники ситуаційних завдань
- набір рентгенограм
- стетоскопи, тонометри
- щоденники для практичних занять
- маніпуляційні зошити
Студент повинен вміти:
- готувати пацієнта до лікувально-діагностичним втручань;
здійснювати сестринський догляд за пацієнтом при атеросклерозі, ІХС: стенокардії;
консультувати пацієнта і його оточення щодо застосування лікарських засобів;
здійснювати фармакотерапію за призначенням лікаря при атеросклерозі, ІХС: стенокардії;
проводити заходи по збереженню і поліпшенню якості життя пацієнта;
вести затверджену медичну документацію;
Знання та вміння, отримані на занятті повинні бути використані в отриманні практичного досвіду:
здійснювати догляд за пацієнтами при атеросклерозі, ІХС: стенокардії;
надання медичних послуг в терапії
Формуються ОК (загальні компетенції):
ОК 1Понімать сутність і соціальну значущість своєї майбутньої професії, виявляти до неї стійкий інтересОК 2Організовивать власну діяльність, вибирати типові методи і способи виконання професійних завдань, оцінювати їх виконання і качествоОК 3Прінімать рішення в стандартних і нестандартних ситуаціях і нести за них ответственностьОК 4Осуществлять пошук і використання інформації, необхідної для ефективного виконання професійних завдань, професійного та особистісного развітіяОК 5Іспользовать інформаційно-комунікаційні технології в професійній деятельностіОК 6Работать в колективі і в команді, ефективно спілкуватися з колегами, керівництвом, потребітеляміОК 7Брать на себе відповідальність за роботу членів команди (підлеглих), за результат виконання заданійОК 8Самостоятельно визначати завдання професійного та особистісного розвитку, займатися самоосвітою, усвідомлено планувати і здійснювати підвищення кваліфікацііОК 9Оріентіроваться в умовах зміни технологій у професійній деятельностіОК 10Бережно ставитися до історичної спадщини і культурних традицій народу, поважати соціальні, культурні та релігійні разлічіяОК 11Бить готовим брати на себе моральні зобов'язання по відношенню до природи, суспільству і человекуОК 12Організовивать робоче місце з дотриманням вимог охорони праці, виробничої санітарії, інфекційної та протипожежної безопасностіОК 13Весті здоровий спосіб життя, займатися фізичною культурою і спортом для зміцнення здоров'я, досягнення життєвих і професійних цілей Формуються ПК (професійні компетенції):
ПК 2.1.Представлять інформацію в зрозумілому для пацієнта вигляді, пояснювати йому суть вмешательствПК 2.2.Осуществлять лікувально-діагностичні втручання, взаємодіючи з учасниками лікувального процессаПК 2.3.Сотруднічать зі взаємодіючими організаціями та службаміПК 2.4.Пріменять медикаментозні засоби в відповідності з правилами їх іспользованіяПК 2.5.Соблюдать правила користування апаратурою, обладнанням та виробами медичного призначення в ході лікувально-діагностичного процессаПК 2.6.Весті затверджену медичну документацію
хронокарти заняття:
1. Організаційний момент10 мін.2. Вступна часть20 мін.3. Контроль знаній120 мін.4. Заключна часть30 хв.
Основні питання теми:
1. ІХС. Інфаркт міокарда. Визначення. Етіологія. Патогенез. Класифікація. Клініка. Діагностика.
. Лікування ІХС, інфаркту міокарда. Профілактика. Диспансеризація. Експертиза тимчасової непрацездатності.
Студент повинен вміти:
. Пр...