Мета
Практична: Тренування вживании лексики в усному мовленні та на пісьмі; Формування лексічніх навічок Шляхом багаторазове повторювання матеріалу в різніх видах ДІЯЛЬНОСТІ; вдосконаліті вміння учнів складаті діалоги з поданих індивідуальних реплік;
Освітня: Ввести та актівізуваті нову лексику з тими В«FoodВ»; повтор раніше вивченості матеріалу з цієї тими; p>
Розвіваюча: Розвіта пам'ять учнів, мислення, розвіваті навики усного діалогічного мовлення, фонетічній слух;
Виховна: Формуваті самостійність, наполегливість у праці; віховуваті любов та Інтерес до іноземної мови.
Обладнання уроку: дошка, картки.
Хід уроку
Качан уроку:
І. Організація класу (2хв)
Teacher: Good Morning, children. I m glad to see you!
Children : Good Morning, dear teacher!
Teacher : Please, take your seats! Today we will have an interesting lesson about food. I think it s one of the most favourite topic, isn t it?
Children : Yes, it is.
Teacher : We will repeat our vocabulary and learn new words. We will play and work much. So, let s begin our lesson.
ІІ. мовленнєво-фонетічна зарядка (3хв)
Вчитель роздає дітям картки.
Teacher : Read and try to repeat. [b]
Book, bed, bread, bag, box.Botter bought some butter, but she said The butter s bitter, but a bit of better butter will make my butter better.
Sound [h] Hare Henry hates hot hamburgers. He s got a hat and he s happy.
Основна частина
ІІІ. Лексічна гра. Повторення пройденого матеріалу. (20 хв.)
Read and translate the words.
Teacher: Children, let s read and remember these words! Look at the blackboard! Eggs BiscuitsMeat JuiceJam HoneyIce-creamCoffeeWaterChocolateMilkTea Sweet
Діти читають напісані на дошці слова, перекладають їх. Потім вчитель роздає їм картки з Наступний Завдання. br/>В
лексика мовлення іноземній урок
В
После Виконання в Картках Завдання, вчитель звертається до учнів:
Teacher : Children, what do you like to eat? What do you like to drink?
Учні відповідають на запитання вчителя.
Teacher: Ok, I see you know these words well. Let s do some interesting exercises!
Look at the blackboard. Find and circle the words. br/>В
Діти по черзі Прокуратура: до дошки. Обвідним знайдені слова ї запісують їх у колонку з права. p align="justify"> Вчитель роздає Нові картки. p align="justify"> Teacher : Do the crossword and write the word.
В
Complete the dialogue.
В
ІV . Презентація новіх лексічніх одиниць. (15 хв.)
Teacher: Well done! Now write new words in your vocabularies. - Молочний коктейль
Cocoa - какао
Scrambled eggs - яєчня
Corn - кукурудза
Garlic - часник
Pepper - перець
Berry - ягода
Strawberry - Полуниця
Grape - виноград
Peach - персик
Plum - слива
Pineapple - ананас
Kiwi - КІВІ
Teacher: Do you like these new words?
Children: Yes, we do.
Teacher: Ok. Make a dialogue and act it. Image a situation. One of you is a seller, one of you is a customer. Use the new words.
Во время складання діалогів, вчитель допомагає учням з невідомімі словами.
Учні складають діалоги, потім зачітують їх розігруючі у парах. Вчитель слухає, віправляє та оцінює роботу школярів. p align="justify"> V. Підсумок уроку. Домашнє Завдання. Прощання. (5 хв.)
Teacher: You re clever children, well done! It s the end of our lesson. Your homework will be: Make text about your favourite food and tell it; learn new words. That s all. Thank you. Goodbye.
Children: Thank you for your lesson. Goodbye.