Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Учебные пособия » Бінарній урок-подорож з української мови та природознавства на тему "Загальне Поняття про дієслово як частина мови. Тварини лісу "

Реферат Бінарній урок-подорож з української мови та природознавства на тему "Загальне Поняття про дієслово як частина мови. Тварини лісу "





Шахтарський міський відділ освіти

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Шахтарської міської Ради Донецької области






БІНАРНІЙ УРОК-ПОДОРОЖ

Зх Української мови та Природознавство

НА ТЕМУ "Загально Поняття ПРО Дієслово

ЯК Частина мови. ТВАРИНИ лісу "

(3 КЛАС)





Підготувала

вчитель початкових класів

загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 2

Слоквіна О. А.








м. Шахтарськ

В 

ТЕМА. Повторення Вивчення про дієслово. Тварини лісу. p> МЕТА. Повторити, закріпіті и Узагальнити знання учнів про дієслово як частина мови та йо граматічні категорії; погліблюваті знання учнів про тварин лісу; звернути уваг дітей на їх зовнішній вигляд, способ живлення; повторити правила поведінкі в лісі; розвіваті мовлення, мислення, уваги, пам'ять, кмітлівість; удосконалюваті уміння ставити до слів питання и візначаті частина мови, годину дієслів, уміння красиво и правильно писати, вібіраті на слух з тексту дієслова; підтрімуваті Інтерес до Вивчення рідної мови и показати ее зв'язок з іншімі науками, зокрема Природознавство; віховуваті екологічну культуру, гуманності и шанобліве Ставлення до тварин.

ТИП УРОКУ. Узагальнення знань. p> ВИД НАВЧАТИ. Інтегрованій урок української мови и природознавства.

ФОРМИ І МЕТОДИ. В«Асоціатівній кущ В»,В« Кубування В»,В« Вільне письмо В»,В« Сенкан В»,В« порушившій послідовність В», робота в групах, в парах, «³льне письмоВ», Діалог.

ОБЛАДНАННЯ. Зображення поїзда, залізнічної колії, їжачка, білочкі, рудих мурашок и Мурашник, зайця, конверти Із Завдання, асоціатівній кущ, табліці Із збережений тварин, записи на дошці.

ХІД УРОКУ

І. Організація класу. p> - Добрий день, діти. У нас на уроці СЬОГОДНІ присутности багатая гостей. Давайте прівітаємось з ними. Сідайте, дівчатка. Сідайте, хлопчики. p> - Давайте прігадаємо, Яку СЬОГОДНІ число? Який місяць по порядку? Який день? Яка погода? Чому поза Вулиці самє така погода? (Тому що скоро закінчіться весна и почнет літо). p> - Так, поза Вулиці Справжня весна, все навкруг зеленіє, цвіте. А з приходом весни в усіх людей з'являється чудовий настрій, гарні мрії на майбутнє.

А у вас СЬОГОДНІ гарний настрій? Посміхніться один одному. А тепер скажіть добрі слова своим Товаришам, від якіх приймально и радісно на серці. У своїй душі віднайдіть чарівне тепло, зігрійте тихий, хто поруч з вами. Я сподіваюсь, что мі зможемо создать сітуацію успіху на уроці. Щоб наша Спільна робота булу успішною, прігадаємо закони уроку. p> Вести собі спокійно.

Чи не вікрикувати.

Буті терплячімі.

Даті можлівість Висловіть своим Товаришам.

поважати один одного.

Працювати ві будете СЬОГОДНІ в групах. Кожна група звертаючись Собі керівника и секретаря. p> Урок наш буде Незвичайна. Мі проведемо его в Лісовій школі. І хочай на Вулиці Вже весна и мі з нетерпінням чекаємо літніх канікул, а в Лісовій школі заняття Тільки розпочінаються. Поміркуйте, чому самє поза? Лісові мешканці запрошуються нас до себе в ГОСТІ. Поїдемо? p> Мі поїдемо поїздом. Альо пам'ятайте, что ліс - домівка для багатьох тварин. Тому як треба вести себе в лісі? (Не галасуваті, не кричать, щоб НЕ турбувати мешканців лісу.)

ІІ. Перевірка домашнього Завдання. p> 1. Щоб наш поїзд рушів, треба прокласті залізнічну колію, яка Складається з двох рейок. У цьом нам поможет ті, як ві виконан домашнє Завдання. Що Було задано? (Вправа 254). p> До Якого українського имени подібне имя Молдавська хлопчика Мітру? (Дмітро.)

Які дієслова в тексті ві нашли и підкреслілі?

Прочитайте продовження Розповіді, Яке ві дописали.

Ві дізналісь, Які квіти найбільше подобаються вашій мамі?

2. Щоб прокласті другу рейку, давайте складемо асоціатівній кущ "Дієслово". Для цього Пригадай все, что мі Вивчай про Цю частина мови.

Так Що ж таке дієслово? Дайте визначення.

Молодці! Нарешті все готове до качану подорожі. (Самоконтроль) .

ІІІ. Актуалізація опорних знань. p> 1. Каліграфічна Хвилинка. p> - А тепер вимагають вібрато машиніста, Який поведе наш поїзд. Машіністом буде тією, хто красиво и правильно напишу в Зошиті число, "класна робота" і каліграфічне письмо.

П п Пп пп пр ір ро да природа

Природа - наш друг. Бережімо ее!

Чому нужно оберігаті Природні багатства?

Вімовте букви и звуки у Слові природа. Скільки в ньом складів? p> Яке одного речення за метою висловлювань? (Самоконтроль).

2. Словниковий диктант. p> - Колі ми говоримо про культуру листи людини, то на что звертаємо уваг, крім того, что написано красиво? (На грамотність, орфографію).

- Так, лист винне буті НЕ Т...


сторінка 1 з 3 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Дієслово як частина мови
  • Реферат на тему: Дієслово як частина мови
  • Реферат на тему: Дієслово як центральна частина мови
  • Реферат на тему: Аналіз програми та підручніків з української мови Щодо Вивчення частин мови ...
  • Реферат на тему: Робота над типами тексту на уроках української мови