ПЛАН занятть № 24
Тема заняття:
сприймання чужого мовлення. Відтворення готового тексту
Мета заняття:
дидактичність
Учень розуміє Зміст висловлювань (трівалість звучання художніх текстів 11-12 хв., других стілів - 10-11 хв.), адекватно спріймаючі его основнову мнение, Особливості побудова и мовного оформлення;
корістується різнімі видами аудіювання; видами записами почутої ІНФОРМАЦІЇ (доповідні записом, тезами, конспектом, доповідні и коротким планами); оцінює Почути, вісловлює ВЛАСНА мнение;
складає анотацію на прочитане; оцінює текст з Погляду его змісту, форми, задумом и мовного оформлення; редагує Написане з урахуванням вимог до культури мовлення.
Виховна -
Віховуваті Грамотно особистість
Розвіваюча -
розвіваті зв'язне мовлення, віразність читання, пам'ять, логічне мислення, самостійність, творчі нахілі, естетичні Смакуй, вміння аналізуваті, делать Висновки, здібності до самовіраження, самомоніторінгу, самопрезентації
Вид заняття:
Практичне заняття
Форма проведення заняття:
слухання, аудіювання
Методичне забезпечення:
картки, опорні конспекти
Література:
Обов'язкова:
Ющук І.П. Практикум з правопису української мови. 1997. p> Пазяк О.М., Українська мова й культура мовлення.-К., 1995 Український правопіс.-К., 1994.
Додаткова:
Збірник діктантів.-Д., 1999.
Беляєв О.М. Українська мова/Підручник для 10-11 кл.-К., 1998. p> Орфографічний словник української мови. - К., 1999. /Td>
Технічні засоби навчання
комп'ютер
В
ХІД занятть
В
1. Організаційний момент
1.1 Привітання студентов. Перекличка.
1.2 Підготовка аудіторії до заняття, перевірка наявності студентов.
2. Ознайомлення студентов з темою та навчальна цілямі заняття
3. Мотивація навчання
4. Актуалізація опорних знань (повторення вивченості)
Робота з текстом (читання або слухання и аналіз АВТОРСЬКОГО тексту)
Учні читають (слухають) текст, віконують Завдання: візначають тему, головну мнение, завдання, якові ставив автор, кому ВІН адресує свой текст; добірають заголовок або аналізують відповідність заголовкa тексту его темі, основній думці; візначають тип тексту, стиль, жанр; пояснють за помощью чего автор розкриває власний комунікативний задум (Віковістання Нової ІНФОРМАЦІЇ, ЗАСОБІВ мовної віразності та ін.).
5. Коментар Відповідей та робіт студентов
6. Вивчення та Повторення матеріалу:
Будь-який Термін уводиться в науковий текст згідно з Суворов В«правилами гриВ». Ці правила включаються Такі основні положення:
1) сістемність;
2) однозначність;
3) точність;
4) відсутність експресії;
5) стилістична нейтральність.
Найпошіренішімі способами творення термінів є суфіксальній та префіксальній. Наприклад: ділення, архаїзм, полігібрід.
Системи опалення
Системи опалення являютя собою комплекс ЕЛЕМЕНТІВ, необхідніх для нагрівання приміщень У холодній Период року. До основних ЕЛЕМЕНТІВ систем опалення належати джерела тепла, теплопроводи, Нагрівальні прилади. Теплоносіямі могут буті нагріта вода, пара чи Повітря.
Системи опалення поділяють на Місцеві та центральні .
До місцевого відносіться пічне та повітряне опалення, а такоже опалення місцевімі газовими та ЕЛЕКТРИЧНА прилаштовані. Місцеве опалення застосовується, як правило, в житлових та побутових пріміщеннях, а такоже у невеликих виробничих пріміщеннях малих предприятий.
До систем центрального опалення відносяться: водяне, парове панельне, повітряне, комбіноване.
Водяна та парова системи опалення в залежності від Тиску парі чг температурами води могут буті НИЗЬКИХ Тиску (ТИСК парі до 70 кПа чи температура води до 100 В° С) та високого тиску (ТИСК парі больше 70 кПа чг температура води п...