1. План-конспект уроку 1
Група - абітурієнти (11 клас)
Дата: 9.10.12
Тема: Відмінювання дієслова «to have»
Підтема: Вживання дієслова «to be»
Тип уроку : комбінований
Оснащення уроку: таблиці з граматичним матеріалом, роздатковий матеріал, підручники.
Цілі:
Дидактична - Формування умінь застосовувати отримані знання на практиці;
Освітня - Формування і розвиток комунікативних здібностей уч-ся; розвиток навичок усного та писемного мовлення.
Виховна - Виховати культуру спілкування, почуття товариства, повагу культури і мови інших країн.
Розвиваюча - Розвиток знань, умінь і навичок аудіювання, читання, письма, говоріння.
Мовний матеріал:
Лексика - to be, to have, to do, to work, to study, to learn
Граматика - Do / Does, have / has, am, is, are, doesn t, don t, haven t, hasn t
Мовний матеріал:
Аудіювання - скоромовка, віршик
Говоріння - скоромовка, віршик, упр. 4 стор 50 підручник
Схематичний план уроку
1. Організаційний момент 2 хв.
. Фонетична зарядка 3 хв.
. Відмінювання дієслова «to have» 10 хв.
. Вживання дієслова «to be» 10 хв.
. Складання усіх типів питань 15 хв.
. Підведення підсумків 5 хв.
Хід уроку
Етапи Прийоми Цілі 1. Етап - Організаційний момент Цілі: налаштувати уч-ся на роботу, створити робочу атмосферу. Прийоми: вітання, роздати дидактичний матеріал, підготувати дошку. 2. Етап - Фонетична зарядка Цілі: налаштувати артикуляційний апарат уч-ся. Прийоми: скоромовка, віршик. 3. Етап - Відмінювання дієслова «to have» Цілі: правильне вживання та освіта дієслова «to have» Прийоми: виконання вправ, говоріння, читання 4. Етап - Вживання дієслова «to be» Цілі: правильне вживання дієслова «to be» Прийоми: виконання вправ, говоріння, читання 5. Етап - Складання всіх типів питань Цілі: розвиток граматичних навичок Прийоми: виконання вправ письмово 6. Етап - Підведення підсумків. Цілі: перевірка викладеного матеріалу Прийоми: усне опитування Зміст уроку 1. Етап Good afternoon dear audience. Nice to see you. My name is Oksana Ruslanovna. I am the fifth year student of Mariupol State University. I hope you will enjoy our lessons. And you ll help me to do it. I give you copies with grammar rules and exercises. Please, give me your names and we may start our lesson. 2. Етап First of all I would like you to read a tongue-twister. You can see it on your copies. I read and your task is to read after me as quickly as possible. Is it clear? Ok. Let s start! Ok. Good for you! And now your task to read a rhyme. It is very easy. Ok!