1. План-конспект уроку 1
Група - абітурієнти (11 клас)
Дата: 9.10.12
Тема: Відмінювання дієслова «to have»
Підтема: Вживання дієслова «to be»
Тип уроку : комбінований
Оснащення уроку: таблиці з граматичним матеріалом, роздатковий матеріал, підручники.
Цілі:
Дидактична - Формування умінь застосовувати отримані знання на практиці;
Освітня - Формування і розвиток комунікативних здібностей уч-ся; розвиток навичок усного та писемного мовлення.
Виховна - Виховати культуру спілкування, почуття товариства, повага культури і мови інших країн.
Розвиваюча - Розвиток знань, умінь і навичок аудіювання, читання, письма, говоріння.
Мовний матеріал:
Лексика - to be, to have, to do, to work, to study, to learn
Граматика - Do/Does, have/has, am, is, are, doesn t, don t, haven t, hasn t
Мовний матеріал:
Аудіювання - скоромовка, віршик
Говорение - скоромовка, віршик, упр. 4 стор. 50 підручник
Схематичний план уроку
1. Організаційний момент 2 хв.
. Фонетична зарядка 3 хв.
. Відмінювання дієслова «to have» 10 хв.
. Вживання дієслова «to be» 10 хв.
. Складання усіх типів питань 15 хв.
. Підведення підсумків 5 хв.
Хід уроку
Етапи Прийоми Цілі 1. Етап - Організаційний момент Цілі: налаштувати уч-ся на роботу, створити робочу атмосферу. Прийоми: вітання, роздати дидактичний матеріал, підготувати дошку. 2. Етап - Фонетична зарядка Цілі: налаштувати артикуляційний апарат уч-ся. Прийоми: скоромовка, віршик. 3. Етап - Відмінювання дієслова «to have» Цілі: правильне вживання і освіту дієслова «to have» Прийоми: виконання вправ, говоріння, читання 4. Етап - Вживання дієслова «to be» Цілі: правильне вживання дієслова «to be» Прийоми: виконання вправ, говоріння, читання 5. Етап - Складання усіх типів питань Цілі: розвиток граматичних навичок Прийоми: виконання вправ письмово 6. Етап - Підведення підсумків. Цілі: перевірка викладеного матеріалу Прийоми: усне опитування Зміст уроку 1. Етап Good afternoon dear audience. Nice to see you. My name is Oksana Ruslanovna. I am the fifth year student of Mariupol State University. I hope you will enjoy our lessons. And you ll help me to do it. I give you copies with grammar rules and exercises. Please, give me your names and we may start our lesson. 2. Етап First of all I would like you to read a tongue-twister. You can see it on your copies. I read and your task is to read after me as quickly as possible. Is it clear? Ok. Let s start! Ok. Good for you! And now your task to read a rhyme. It is very easy. Ok! 3. Етап Please, tell me what do you know about the verb «to have». How do we use it and how does it form? Ok. Let s do an exercise on your copies to check your knowledge. (ex. 1-5) Ex.1. Use the appropriate form of the verb. Ex. 2. Fill in the blanks with the verb «to be». Ex. 3. Fill in the gaps with the verb «to have». Ex. 4. Choose the right variant. Ex. 5. Fill in «is» or «are». 4. Етап Please, revise the rule s. How do we use the verb «to be»? Let s do exercises on your copies (6-7). Ok. Nice work. Ex. 6. Complete the sentences with the correct form of the verb «to have». Ex.7. Use the appropriate form of the verb. 5. Етап Remind me please what types of sentences do you know? Please do ex. 8 in your note-books. Ex.8. Put the questions to the next sentences. Let s check up! Ok! Good! 6. That is all for today. Have you any questions? Let s quickly check up what have understood from the lesson. What types of questions do you know? What are the forms of the verbs «to have» and «to be»? How do they use? Ok! See you next lesson! Good bye! 2. План-конспект уроку 2
Група - абітурієнти (11 клас)
Дата: 12.10.12
Тема: Вивчення часів Active Voice
Підтема: Освіта і вживання часу ...