Present Simple
Тип уроку : комбінований
Оснащення уроку: таблиці з граматичним матеріалом, роздатковий матеріал, підручники
Цілі:
Дидактична - Формування умінь застосовувати отримані знання на практиці;
Освітня - Формування і розвиток комунікативних здібностей уч-ся; розвиток навичок усного та писемного мовлення.
Виховна - Виховання культури спілкування, почуття товариства, поваги культури і мови інших країн.
Розвиваюча - Розвиток знань, умінь і навичок аудіювання, читання, письма, говоріння.
Мовний матеріал:
Фонетика - [s], [z], [? z].
Лексика - to go, to come, to leave, to walk, to arrive, supposing, unless, till/until, as soon as, in case, while, when, before, to contain, to possess.
Граматика - Do/Does, speak/s, rest/rests, take/s, see/s, play/s, carry/carries, catch/es, pass/es.
Мовний матеріал:
Аудіювання - скоромовка, віршик
Читання - текст на роздруківці «Body Language»
Лист - вправа на роздруківці
Говорение - скоромовка, віршик
Схематичний план уроку
1. Організаційний момент 2 хв.
. Фонетична зарядка 3 хв.
. Повторення вживання дієслова «to be», «to have» 15 хв.
. Вживання і освіту Present Simple Тense 20 хв.
. Підведення підсумків 5 хв.
Хід уроку
Етапи Цілі Прийоми 1. Етап - Організаційний момент Цілі: налаштувати уч-ся на роботу, створити робочу атмосферу. Прийоми: вітання, роздати дидактичний матеріал, підготувати дошку. 2. Етап - Фонетична зарядка Цілі: налаштувати артикуляційний апарат уч-ся. Прийоми: скоромовка, віршик. 3. Етап - Повторення вживання дієслова «to be», «to have» Цілі: вдосконалення граматичних навичок Прийоми: виконання вправ на роздруківках 4. Етап - Вживання і освіту Present Simple Тense Цілі: формування і розвиток граматичних навичок і навичок письмової та усної мови Прийоми: виконання вправ на роздруківках, пояснення 5. Етап - Підведення підсумків. Цілі: перевірка викладеного матеріалу Прийоми: усне опитування Зміст уроку 1. Етап Good afternoon dear audience. Nice to see you. Take your seats. How are you? Are you tired today? For today I prepare for you copies with grammar rules and exercises. 2. Етап First of all I would like you to read a tongue-twister. You can see it on your copies. I read and your task is to read after me as quickly as possible. Ok. Let s start! Ok. Good for you! And now your task is to read a rhyme. Ok. I think you are ready to start. 3. Етап Today we have a new topic that is called Present Simple Тense, but it will be later. And now let s revise your previous topic, the usage of verbs «to have» and «to be». Let s do exercises (7). Fill in the gaps with appropriate form of the verb «to be» and «to have». 4. Етап Ex.3. Complete the sentences with the correct form of the verbs in brackets. Ex.4. Complete the sentences with the correct form of the verbs in brackets (Present Simple). Ex.9. Put the questions to the next sentences (Present Simple). Let s check up! Ok. 5. Етап Ok. You ve worked well today. Have you any questions? Tell me please how does Present Simple Tense form? Ok. You may be free. See you next lesson. Good bye.
3. План-конспект уроку 3
Група - абітурієнти (11 клас)
Дата: 13.10.12
Тема: Вивчення часів Active Voice
Підтема: Утворення і вживання Present Simple Tense.
Тип уроку : комбінований
Оснащення уроку: таблиці з граматичним матеріалом, роздатковий матеріал, підручники
Цілі:
Дидактична - Формування умінь застосовувати отримані знання на практиці;
Освітня - Формування і розвиток комунікативних здібностей уч-ся; розвиток навичок усного та писемного мовлення.
Виховна - Виховання культури спілкування, почуття товариства, поваги культури і мови інших країн.
Розвиваюча - Розвиток знань, умінь і навичок аудію...