Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Лекции » Моя Батьківщина

Реферат Моя Батьківщина





Тіхоновіцька загальноосвітня школа I-III ступенів














Відкритий урок

з англійської мови на тему: «Моя батьківщина»




Підготувала

Вчитель англійської мови

Клименко Альбіна Віталіївна


План - конспект відкритого уроку з англійської мови у 3 му класі

Тема: Моя батьківщина.

Мета - розвіваті навички усного мовлення;

· формуваті навички аудіювання та перекладу;

· Ознайоміті учнів з новімі лексічнімі Одиниця, ввести їх до активного Словниковий запасу учнів;

· актівізуваті вивченості лексику по темі «Сім я»;

· навчіті учнів вісловлюваті свои думки англійською мовою;

· розвіваті мовлення учнів, спостережлівість, логічне мислення, навики читання;

· виховувати любов та дбайливе ставленого до оточуючіх, членів родини.

· виховувати почуття поваги до співрозмовніка.

Обладнання: комп ютер, презентація Power Point, «Моя сім я, картки з літерами f, a, m, І, l, y, роздатковий матеріал.

Хід заняття:

І. Підготовка до сприйняттів іншомовного мовлення

Greeting 1. Привітання: Stand up, please! Good morning, children.I am glad to see you.:Вірш «Good morning«

T: Sit down! Get ready for the lesson.Let s start our English lesson now.

Could you tell me who is on duty today? What date is it today? Who is absent today? Thank you, sit down.up 2. Мовна Розминка

а) T: How are you?

Р1: Тhank you, fine .: How old are you?

P2: I am 9 .: Do you have family ?: Yes, I do .: Is your family big ?: Уеs, my family is big .: What`s your name ?: My name is ...... .: Where do you live ?: I live in Ternopil.

(Діти відповідають на питання вчителя, и в якості подарунки отримуються одну Із Наступний літер: f, a, m, i, l, y.)

b) Вчитель збірає літери у дітей

T: Who has letter «f» ?: I have letter «f» .: Who has letter «а»?

P2: I have letter «а».

T: Who has letter «m»?

P3: I have letter «m».

T: Who has letter «і»?

P4: I have letter «і».

T: Who has letter «l»?

P5: I have letter «l».

T: Who has letter «у»?

P6: I have letter «у».

(Діти Виходять на середину з літерами и читають слово «family»)

T: Let`s read and translate, please. Thank you, take your places. 3. ПОВІДОМЛЕННЯ тими и мети заняття

Т: The topic of today`s lesson is «My family» .Today we are going:

? to speak about family;

? to read;

? to write;

? to play game.

But our today s lesson is an unusual. We ll visit family of one famouse boy. Look at the board.Do you know him?

(Вчитель показує в Презентації головного героя -Барт Сімпсона на дошці.)

Yes, you are right. This is Bart and today we ll meet with his family: За правильні ВІДПОВІДІ ві отрімуєте наклейки.

II. Основна частина заняття

Vocabulary 4. Актівізація лексики по темі «Моя cім я»

Practice

а) Мультімедія (на слайдах 4-12 вводяться слова з тими «Моя сім я»)

Т: Now, let`s take a look to the board. Whom can you see ?: I can see a big family ?: Who`s this ?: This is a mother .: a father .: Who`s this ?: a daughter .: a son .: Whom can you see ?: a brother and a sister .: Who are they ?: a grandmother and a grandfather.

в) Мультімедія (Учні читають и дають відповідь на запитання.)

Т: Let`s read the questions and give answers, read, please .: Do you have a family ?, I do .: T he next question, please .: Is your family big or small ? family is ......: Thank you, the next question .: Whom do you have? have a mother.

T: Very well, thank you. The next question .: Have you got a brother or a sister? Have ...... ..: Thank you, very much.

(Вчитель роздає учням наклейки.)

Listening 5. аудіювання

...


сторінка 1 з 2 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: My family
  • Реферат на тему: How to be happy in your family life
  • Реферат на тему: The American family: Past and Present
  • Реферат на тему: Аналіз фірмового стилю агентства &Family Future&
  • Реферат на тему: Антропоморфізм як основний засіб створення комічного в художньому дискурсі ...