ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
Урок № __9-10 ___ Клас __10___ Дата __23.04.2013 ___
Тема уроку: Think about the future
Підтема :. A greener future?
Мета: розвиток почуття дбайливого ставлення до навколишнього світу, свідомого, відповідального розуміння своєї ролі у відношенні до навколишнього середовище; а також навчання використанню часів Future Perfect і Future Continuous у висловлюваннях про майбутнє.
Завдання:
· Практичні:
1) Активізація в мові учнів лексичного матеріалу по темі Environment
) Відпрацювання граматичних навичок у використання Future Perfect і Future Continuous
) Систематизування і закріплення знань лексичного матеріалу з даної теми
) Закріплення граматичних навичок по темі Compound nouns
· Навчальні:
1) Навчання застосуванню нової граматичної теми на практиці
) Навчання новим лексичним одиницям і вживання їх у мові
) Навчання учнів висловлювати та аргументувати своє ставлення до проблеми
· Розвиваючі:
1) Удосконалення навичок і вмінь мовленнєвої діяльності
) Розвиток навичок аудіювання, мовного припущення і реакції учнів
) Розвиток активності, здатності до аналізу, узагальнення і формулювання власних висновків
· Виховують:
1) Виховання активної громадянської позиції по відношенню до проблем довкілля
) Виховання правильного екологічної поведінки
) Привитие любові до природи й формування відповідального ставлення до навколишнього середовища
) Виховання бажання спілкування англійською мовою
Тип уроку: комбінований
Обладнання: дошка, крейда, підручник (SB, WB), аудіо-програвач
Схематичний план уроку. Організаційна частина.
) Привітання 2 хв.
) Цілепокладання 2 хв.
II. Актуалізація опорних знань
) Мовна зарядка 7 хв.
) Перевірка виконання домашнього завдання 7 хв.
) Повторення граматичної теми Compound nouns 7 хв.
) Робота з текстом з метою повторення лексичного матеріалу 10 мін.I. Основна частина
1) Розвиток навичок аудіювання 12 хв.
) Розвиток умінь і навичок усного мовлення 13 хв.
) Пояснення і закріплення нового матеріалу 18 хв.
) Розвиток діалогічної мови 8 хв.
IV. Заключна частина
) Підведення підсумків уроку 2 хв.
) Інформація про домашнє завдання, інструкція про його виконання 2 хв.
Хід уроку. Організаційна частина.
) Привітання
Т: Good morning, dear friends !: Good morning, teacher !: I am glad to see you .: We are glad to see you, too .: Are you ready for the lesson ?: Yes , we are. We are ready for the lesson .: Sit down, please. What day is it today ?: Today is ...: What date is it today ?: Today is ...: Who is absent ?: All are present.
) Целеполаганіеhope you are OK today and ready to work hard and enthusiastically. Today we are going to learn how to react to an article about politics and the environment. We ll learn some information about the British political system Also, we ll repeat previous grammatical themes and learn new one. So we have a lot to do. Let s start .. Актуалізація опорних знань
) Мовна зарядкаenvironment on the board as an anagram (MONIRVENETN).:It is an anagram. Rearrange it, please. What word is it ?: It is an environment .: Yes, you are right.you are to discuss the following questions in pairs:
How worried are you about the future of our planet?
What practical everyday things do you do to help the environment?
How green do you consider yourself to be?- Very, quite, not very, not at all?
2) Перевірка виконання домашнього завдання
Before we pass to the revision of grammatical theme Compound nouns, we should check your home task. So, what was your home assignment for today? Remind me, please. (Ex2 (5.2) in SB on p.115; Ex 2,3 on p.41 (WB) and answer on question) Let s check it.2 (5.2) on page 115 (SB) were to complete the first conditional sentences with ...