stify">
Урок № _______ Група _______ Дата _______ Тема уроку: Advertising
Цілі: реалізувати практично (втілити) уявлення про мову як засіб комунікації в суспільстві, повсякденному й діловому житті, застосування англійської мови в бізнесі і складанні реклами, рекламуванні товарів і послуг, необхідних в маркетинговій діяльності; показати єдність і різноманіття світу: взаємозв'язок і взаємозалежність різних наук і знань.
Завдання:
Практична:
використовувати знання та вміння англійської мови для створення спеціальних (професійного характеру) проектів і пред'явлення спеціальних знань з англійської мови;
ознайомити зі спеціальною термінологією, практикувати використання її в мові;
практикувати учнів у створенні власної реклами.
Освітня:
узагальнити і систематизувати знання з суспільствознавства, ділової англійської:
розвивати творчий потенціал студента: вчити аналізувати, порівнювати, узагальнювати, робити висновок, знаходити нестандартне рішення проблеми.
Розвиваюча:
розвивати соціокультурну компетенцію: створення та зразки реклами в англомовних країнах;
розвивати компенсаторну компетенцію: тренувати учнів виходити з положення в умовах дефіциту мовних засобів, особливо, професійної лексики, в отриманні і передачі специфічної інформації професійної спрямованості;
розвивати вміння відбирати і використовувати ілюстративний матеріал для вирішення конкретної ділової завдання, зокрема, складанні власної реклами;
розвивати мовну і мовну компетенції: тренувати учнів у аудіювання, читання текстів професійної спрямованості, усного мовлення, тренувати у підготовці, створенні та обговоренні рекламних проектів у навчальних цілях;
розвивати навчально-пізнавальну компетенцію: узагальнити і повторити комплекс теоретичних питань по темі.
Виховна:
показати практичну значимість володіння іноземною мовою у повсякденному житті та професійній діяльності;
формувати уявлення про «здоровий спосіб життя» у різних сферах діяльності людини, зокрема, сфері харчування.
Тип заняття: комбінований
Форма проведення: бесіда, практикум
Обладнання: робочі зошити, дидактичний матеріал, мультимедійний проектор, ноутбук, мультимедійна презентація.
Схематичний план уроку
I. Організаційна частина
. Привітання. Целеполагание 3 хв.
. Мовна розминка 5 хв .. Основна частина
. Ознайомлення з теорією питання: рекламування та реклама 7 хв.
. Аудіювання монологічного тексту 13 хв.
. Визначення товару для рекламування 5 хв.
. Робота з текстом 10 хв.
. Перегляд та аналіз реклами продуктів 5 хв.