Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Проект електропостачання молокозаводу "Новомаликлінскій" Ульяновської області з детальною розробкою електрифікації та автоматизації цеху первинної обробки молока

Реферат Проект електропостачання молокозаводу "Новомаликлінскій" Ульяновської області з детальною розробкою електрифікації та автоматизації цеху первинної обробки молока





ючого двигуна,

Мс.мех - момент опору механізму, що приводиться в рух працюючим двигуном mmax - стислість критичного моменту двигуна з урахуванням зниження напруги при пуску сусіднього двигуна.


m max=U * m max,


де m max - стислість критичного моменту двигуна при номінальній напрузі.

Виписую дані трансформатора і двигуна.

Трансформатор ТМ - 250/10

Sн.т=250кВА

Uн.2=0,4 кВ

Рх.х.=0,82 кВт

Рх.3.=3,7 кВт

Uн.3=4,5%

Z=0,029 Ом

Двигун АІР200S2 Рн=45кВт, Iн=28,5 А, Кi=7,5, Cosцн=??0,88, mn=1,8

Момент опору механізму двигуна складає половину номінального моменту двигуна

Мс.м=0,5 * Мн

. Визначаю опір лінії і трансформатора

r o=0,0013 Ом * м

n=ro * l=0,0013 * 297=0,39 Ом

o=0,00007 Ом * м


xn=xo * l=0,00007 * 297=0,02 Ом

r т =? Pм.н. * Uн 2 / Sн.т 2=3,7 * 0,4 2 * 10 3/250 2=592/62500=0,0095 Ом

Х т =? Z 2 т-r т 2 =? 0,029 2 - 0,0095 2=0,027 Ом


1. Знаходжу зовнішній опір


вн=rr + r т=0,39 +0,0095=0,4 Ом

х вн=х л + х т=0,02 +0,027=0,047 Ом


2. Коефіцієнт потужності при пуску


сos цn=2 * сosцn * mn / Кi=2 * 0,87 * 2,9 / 7=0,72


Тоді втрата напруга буде складати


? U n =? 3 * (r вн * сosцn + х вн * sinцn) In / U н=1,73 (0,4 * 0,72 + 0,047 *? 1-0, 72 2) ** 28,5 * 7,5 / 380 == 1,73 (0,288 +0,0329) * 213,75 / 380=0,31


. Напруга при затискачах двигуна при пуску.


U n=U ш / 1 +? U n=0,95 / (1 +0,31)=0,72


. Кратність пускового моменту двигуна з урахуванням зниження напруги пр пуску.

n =? U n 2 * mn=0,72 2 * 2,9=1,508


. Умови можливості пуску


? з зап. * Мс.мех. / M n=1,25 * 1/1, 508=0,82


Так як 1? 0,82, то умови пуску виконуються.



. Розрахунок і вибір захисту лінії 0,38 кВ


Для захисту відходять від ТП ліній 380/220В застосовують автомати серій А3700, АЕ - 2000, АВМ і плавкі запобіжники ПН2 і ПР2. Автоматичні вимикачі та запобіжники вибирають і перевіряють за умовою спрацьовування при однофазному короткому замиканні на корпус або нульовий провід. Відповідно до ШЕУ в установках напругою до 1000В з глухозаземленою нейтраллю для забезпечення швидкого спрацьовування захисту від однофазного короткого замикання струм однофазного короткого замикання I (1) повинен бути не менше трикратного значення номінального струму плавкої НДтавки запобіжника, або расцепителя автомата з назад залежною від струму характеристикою.

Для автоматів, що мають тільки електромагнітний розчіплювач, кратність струму однофазного короткого замикання повинна бути не менше 1,4 при I ...


Назад | сторінка 11 з 23 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Моделювання пуску асинхронного двигуна
  • Реферат на тему: Перехідні процеси при пуску і гальмуванні трифазного асинхронного двигуна
  • Реферат на тему: Використання тріфазного асинхронного двигуна в МЕРЕЖА однофазного Струму
  • Реферат на тему: Схема управління з залежним зміною напруги на якорі двигуна і потоку збудже ...
  • Реферат на тему: Розрахунок колекторного двигуна постійного струму малої потужності