tify"> Если ві відповілі «так» на питання №1, то вкажіть:
. У якіх випадка вінікають Труднощі во время виконан самостійності роботи:
а) відсутність мети, харчування Завдання;
б) недостатньо навчальної літератури;
в) ___________________________________________
. Чі нужно, щоб викладач звертав Рамус на своєчасне виконан позааудиторної Самостійної роботи:
а) так;
б) ні;
в) НЕ всегда.
. Чі вікорістовуєте Ві самостійно вивченості материал на занятть:
а) так;
б) ні;
в) НЕ всегда.
. Чі потребуєте Ві допомоги викладача при позааудіторній самостійній работе:
а) так;
б) ні;
в) НЕ всегда.
. Якому Із відів джерел Ві віддаєте предпочтение при самостійному вівченні тими:
а) использование навчальної літератури;
б) использование періодичних видань;
в) использование опорних конспектів, логічніх схем;
г) ____________________________________________________.
. У якіх условиях Ві працюєте самостійно більш продуктивно:
а) вдома;
б) у чітальній залі бібліотеки;
в) __________________________________.
. Чі нужно Вам, щоб викладач корегували самостійно отрімані знання:
а) так;
б) ні;
в) НЕ всегда.
. До заняття Ві готуєтесь:
а) систематично;
б) епізодічно;
в) только до семінарськіх зайняти та практичних зайняти.
Надал, будь ласка, про себе следующие дані:
10. Ваша стать:
а) чоловіча; б) жіноча.
. На якому курсі Ві навчаєтесь:
а) І курс; в) ІІІ курс;
б) ІІ курс; г) IV курс.
Дякуємо за доля в анкетуванні.
Додаток Б
« Підготовка бетонних, шлакобетонних, гіпсобетонніх поверхонь під обштукатурювання»
Тема: Підготовка бетонних, шлакобетонних, гіпсобетонніх поверхонь під обштукатурювання.
Мета:
Навчальна: формуваті уміння, навички учнiв при віконаннi робiт з пiдготовки поверхон' пiд обштукатурювання;
розвиваючий: розвіваті логічне мислення, самостiйнicт' i творчicт' учнiв;
Виховна: пріщепіті почуття Дбайливий ставлені до ІНСТРУМЕНТІВ та прістосувань;
Обладнання:
Молоток - 15 шт;
Металева щітка - 15 шт;
Бучарда - 15 шт;
Зубило - 15 шт;
Скребачка - 15 шт;
Електродріль Із Свердлов - 15 шт;
відбійний молоток - 15 шт;
ХІД УРОКУ
І. Організаційна частина: 5 хв.
перевірка наявності учнів;
перевірка готовності учнів до уроку (Зовнішній вигляд, наявність спецодягу).
ІІ. Вступна Інструктаж: 40 хв.
ПОВІДОМЛЕННЯ тими и мети уроку.
1.Актуалізація опорних знань:
Слово майстра виробничого навчання. Сьогодні ми Проведемо Незвичайна виробниче навчання, на якому, ві, зможете отріматі додаткові бали, взявши участь у конкурсі. Поділіться на две бригади и Оберіть Собі бригадира. Для узагальнення та конкретізації знань дайте відповідь на поставлені нижчих питання:
. Який Найважливiшими Чинник, что візначає якiсть штукатурки?
. Чі обов язкова перевірка конструкцiй на вертікальнiсть i горізонтальнiсть до пiдготовки поверхонь?
. Якi допустімi вiдхілення цегляний стiн по вертікалi на один поверх?
. Якi допустімi вiдхілення цегляний стiн на усю висота будинку?
. Якi допустімi Відхилення рядiв мурування за горізонталлю на 10м довжина стiні?
. Чі забезпечуеться добро зчеплення штукатурного шару з ЦЕГЛЯНИЙ поверхнею, Муроване впустошовк...