p align="justify"> Таблиця 6.1 - Визначення розміру замовлення після кожної перевірки і залишків на момент поставки  
 № проверкіОстаткі на момент перевірки (ТЗ), кгПотребность, кгОстаткі на момент поставки, кгДефіціт, кгРазмер замовлення, кг14025150193,225010400183,232040020213,241550035218,256015450173,263020100203,2 
  Висновок: після першої перевірки розмір замовлення дорівнює 193,2 кг і залишки на момент поставки - 15 кг; після другої перевірки розмір замовлення - 183,2 кг і залишки на момент поставки - 40 кг; після третьої перевірки розмір замовлення - 213,2 кг і дефіцит на момент поставки - 20 кг; після четвертої перевірки розмір замовлення - 218,2 кг і дефіцит на момент поставки - 35 кг; після п'ятої перевірки розмір замовлення - 173,2 кг і залишки на момент поставки - 45 кг; після шостий перевірки розмір замовлення - 203,2 кг і залишки на момент поставки - 10 кг. 
  Графік періодичної системи регулювання запасу для дротяних цвяхів на період часу=60 днів представлено Додатку 3. 
    3.3 Визначення структури виробу і побудова циклового графіка його виготовлення  
   Завдання : побудувати циклові графіки виготовлення та структуру потреби запасів для всіх виробів. 
   Виріб А :  
  Побудуємо розгорнуту структуру виробу (малюнок 7.1) з метою визначення кількості одиниць кожного вузла, потрібного для виготовлення 53 одиниць вироби А . 
   Малюнок 7.1 - Структура виробу А 
   Кількість одиниць вузлів для виготовлення виробу А : 
  А=53 шт. 
   В=3 * 53=159 шт. 
  С=2 * 53=106 шт. 
  D=106 * 1=106 шт. 
  E=106 * 4=424 шт. 
  F=2 * 53=106 шт. 
   G=106 шт. 
  H=106 шт. 
   I=3 * 106=318 шт. 
  J=2 * 106=212 шт. 
   На підставі інформації про час виготовлення вузлів (таблиця 7.1), побудуємо циклової графік виготовлення виробу А (малюнок 7.2), за яким можна визначити, коли закуповувати, виготовляти і збирати вироби. 
   Таблиця 7.1 - Час виготовлення вузлів виробу А 
  КомпонентаABCDEFGHIJВремя, тижнів. 1322113122 
  Малюнок 7.2 - Цикловий графік вироби А 
   Використовуючи циклової графік і структуру потреби, складемо план повної потреби матеріалів і розклад виробництва 53 одиниць вироби A (таблиця 7.2). 
				
				
				
				
			   Таблиця 7.2 - План повної потреби матеріалів і розклад виробництва вироби А 
 Операция12345678AВыпуск53Запуск53BВыпуск159Запуск159CВыпуск106Запуск106DВыпуск106Запуск106EВыпуск424Запуск424FВыпуск106Запуск106GВыпуск106Запуск106HВыпуск106Запуск106IВыпуск318Запуск318JВыпуск212Запуск212
   Виріб Б :  
  Побудуємо розгорнуту структуру виробу (малюнок 7.3) для визначення кількості одиниць кожного вузла, потрібного для виготовлення 103 одиниць вироби Б . 
   Рисунок 7.3 - Структура виробу Б 
   Кількість одиниць вузлів для виготовлення виробу Б : 
  Б=103 шт. 
   K=103 * 2=206 шт. 
  N=103 * 4=412 шт. 
   S=103 шт. 
   L=206 * 4=424 шт. 
   M=206 шт. 
   O=412 * 2=824 шт. 
  R=412 * 2=824 шт. 
  P=824 * 3=+2472 шт. 
  Q=824 * 2=1648 шт. 
   На підставі інформації про час виготовлення вузлів (таблиця 7.3), побудуємо циклової графік виготовлення виробу Б (малюнок 7.4). 
   Таблиця 7.3 - Час виготовлення вузлів виробу Б 
  КомпонентаБKLMNOPQRSВремя, тижнів. 2121321234 
  Рисунок 7.4 - Цикловий графік вироби Б 
   Використовуючи циклової графік і структуру потреби, складемо план повної потреби матеріалів і розклад виробництва 103 одиниць вироби Б (таблиця 7.4). 
  Таблиця 7.4 - План повної потреби матеріалів і розклад виробництва вироби Б 
 Операция12345678910БВыпуск103Запуск103KВыпуск206Запуск206LВыпуск824Запуск824MВыпуск206Запуск206NВыпуск412Запуск412OВыпуск824Запуск824PВыпуск2472Запуск2472QВыпуск1648Запуск1648RВыпуск824Запуск824SВыпуск103Запуск103
   Виріб У :  
  По...