водоспад, водоспад Ахель - Найвищий в мире, Великий Каньйон).
Тварини і рослинний світ (бізоні, койоти, леви, жирафи, гепарди, гієні, Газелі, сайгаки, страуси - яйця вісіджує самець, мурахоїд - довжина язика до 1м).
. Розвага «Стежками прерій».
. Аналіз, підсумок.
Тема: «Народні світу та їх мови».
Мета: розшіріті знання дітей про народи, что Живуть на планеті Земля, Деяк особливая їх зовнішнього виглядах, ПОБУТ, Національними костюмами, умів проживання, мовою; ввести до словника слова: хмарочос, вігвам, іглу; розвіваті комунікатівні здібності дошкільніків; віховуваті почуття гордості за свой народ та любов до рідної мови.
Матеріал: дидактична вправа «Сестрички», дидактична гра «Хто де живе», ілюстрації.
Хід заняття
. Ознайомлення з легендою про ВИНИКНЕННЯ людей різніх націй та рас, ВИНИКНЕННЯ різноманітніх мов на Землі.
. Розгляд ілюстрації Із збережений людей різніх національностей. Ознайомлення з характерними зовнішнімі Особливе. Дидактична вправа «Сестрички».
. Особливості будівель різніх народів.
. Дидактична гра «Хто де живе».
. Аналіз, підсумок.
У Другій Серії Дослідження, з дітьми були вікорістані різноманітні форми I методи Формування етнокультурної обізнаності дітей.
Так, дидактична гра «Народні - як одна сім'я, хочай и мови Різні», мала на меті закріпіті та Узагальнити уявлення дітей про культуру народів других національностей; розвіваті логічне мислення та віховуваті в дітей Інтерес та любов до культури других народів.
У грі передбачало продовжуваті формуваті и уточнюваті знання дітей за такими розділамі: «Назва країни», «Столиця», «Прапор», «Народна гра», «Національне имя» , «Особливості СІЛЬСЬКОГО господарства», «Національній костюм», «Жива та нежива природа», «Література».
Одночасно в грі брали участь 6 дітей. Смороду по черзі брали картки Із сектора ігрового поля. Если на картинці намальованій хлопчик, что читає книжку, то розповідалі твір народу, назва Якого у дитини на карточці з Позначку.
етап - перед качаном грі діти вибирали картку з назв країни, а во время руху за секторами орієнтуваліся на свою картку.
етап - картки лежали на ігровому полі. Рухаючісь за секторами, дитина КОЖЕН раз брала нову картку з назв країни.
дидактичність гра «Мандруючі глобусом» дозволила закріпіті та розшіріті знання дітей про людей других національностей, їх культуру, традіцій, народну творчість, рослинний та тваринний світ. Віховуваті любов та повагу до других національностей.
Ігрові Дії
вибираете помощью кубика країну, по якій подорожувалі. Такоже вибирали вид транспорту (автомобіль, корабель, літак, собача упряжка). Потім кидали кубик І, відповідно до кількості очок, Руху фішкою - транспортом до фінішу по карті.
У грі брало участь 3 дітей. У шкірного булу своя фішка - транспорт. Вигравай тієї, хто приходив на фініш дерло. Гра починаєм з цифри 1. Если віпадало 6 очок, гравець отрімував право повторного ходу (1 раз).
Діти сідалі вокруг ...