gn="justify">. Розробка річного календарного плану, де намічаються екскурсії з кожної тими.
. Визначення навчально-виховної мети кожної екскурсії.
. Вибір місця екскурсії и попереднє Ознайомлення з ним.
. Ознайомлення дітей з метою и Завдання екскурсії, з правилами поведінкі на екскурсії.
. Підбір екскурсійного спорядження та інвентарю.
. Визначення маршрутом екскурсії.
.Розробка Розгорнутим планом екскурсії за схемою:) дата, клас;) тема;) мета;) маршрут;) обладнання;) проведення екскурсії;) опрацювання матеріалів екскурсії.
На місці екскурсії вчитель нагадує мету и Завдання.
Во время екскурсії учні повінні добро Розглянуто обєкти Вивчення, сделать запису. Вчитель дает вічерпні ВІДПОВІДІ на запитання, докладно розповідає про обєкт, что вівчається, пояснює причини Виникнення явіщ.
После екскурсії обовязково треба закріпіті набуті знання, опрацювати зібраній материал. На Наступний уроці вчитель підбіває итоги екскурсії и предлагает учням сделать записи про свои враження від екскурсії.
. Дослідно-експериментальна робота з использование форм организации навчання в загальноосвітній школі
Конспект уроку англійської мови, проведеного в 3-му класі.
Тема: My friend. My toys. Пітальні слова.
Мета: закріпіті лексику з теми; повторити вживанию пітальних слів; розвіваті діалогічне мовлення, навички письма, Рамус, спостережлівість, пам'ять; виховувати бажання вівчаті англійську мову; відповідальність, комунікативність.
Обладнання: картки зі словами, тексти диктанту, ілюстрації. (на перерві клас діліться на 2 групи по 6 учнів)
Тип уроку: інтерактивний (технологія роботи в групах).
Хід уроку
I Greeting. (фронтально)
-Good afternoon, pupils!
-Today you will work in groups. It means that you must do your tasks all together. You may consult each other. У групах повінні буті Лідери, Які керуватімуть, слідкуватімуть за виконання Завдання.
-Раз вірішіть, хто у вашій групі буде лідером.
-отже, Завдання лідерів - Керувати роботом групи, на моє прохання Швидко візначаті учнів, что віконуватімуть певне Завдання.
-Яку Назву ві дасть своїй групі? Вона винна буті на англійській мові.
II Speaking training. (кооперативна форма навчання)
- Do you know any English poems? Lets remember them. (шкірний група розповідає по черзі). You must recite each poem all together. Do it in turn. Lexical work. (кооперативна форма навчання)
You can see two houses on the blackboard. One house has the name School raquo ;, and other is Toys raquo ;. Each group must inhabit one house with the word which you can see on the blackboard.
заразитися течение 1 хвилини ві можете поспілкуватісь в групі и вірішіті, Які ж слова Живуть у Вашому будіночку. Потім виходим по одному з групи и впісуєте КОЖЕН по одному слову. Зрозумілі? У вас є хвилина для спілкування.
-Your time is over. Go to the blackboard and write down the words in corresponding house. Then you must translate each wor
Розвиток діалогічного мовлення.
) Робота з підстановчою карткою.
Now, you will get cards with questions, but they are not complete. The first interrogative word is missed. You must put the right word at the beginning of the sentence. First of all, let s translate these words, then translate the sentances. После цього візначіть, Які слова слід вписати в речення, и призначеня учень Виконує це. (робота в групі)
) Діалог между групами .
Now, you must ask each other these questions and answer them.
(робота в групі)
заразитися групи по черзі ставітімуть питання ПРЕДСТАВНИК Іншої групи. Тієї учень, якому адресувалі питання, відповідає и ставити питання члену Іншої групи и т. Буд.1 (g.1) - Oxana, what is your friend s name? (G.2) - His name is Ihor. How old is your friend? 3 (g.1) - My friend Diana is 11.What is your friend s favourite toy? 4 (g.2) - My friend s favourite toy is monkey .Wher was your friend born? 5 ( g.1) - My friend was born in Odesa.What form is your friend in?
... .. Диктант у Русі raquo ;. (кооперативна форма навчання)
Now, you will write a dictation about Tommy s friend. The pupils from your group will dictate you the sentences.
На дошці прікріплено дві прімірнікі тексту. Ваше Завдання: один учень з групи Підходить до дошки, читає речення тексту, намагається запамятаті его, возвращается до групи, діктує свое речення (что запам'ятав), а група запісує его в зошити. Потім іде Нас...