/p> 
 Дано: 
   ПоказателіПостоянние витрати на всю продукціюДіапазон випуску продукцііПеременние витрати на одиницю продукцііЦена за одиницю продукцііЕдініца ізмереніяТис.руб.Тис. руб.Руб.Руб.12020-407Била 11, стала на 1 руб. більше, отже 11 +1 = 12 руб 
  Всі розрахунки виконуються аналогічно вищевказаної задачі. 
  Рішення: 
 . Визначається точка беззбитковості продукції за формулою: 
   Тб = іпостась/(Ц - Іпер), де 
   І пост - постійні витрати в діапазоні випуску продукції, 
  Ц - ціна за одиницю продукції; 
  Іпер - змінні витрати на випуск продукції 
   Тб = 120000/(12 - 7) = 24000 шт 
  . Розрахунок фінансових результатів діяльності підприємства проводиться за табл.3. 
   Випуск продукції при постійній ціні, штІтоговие показники випуску продукції, руб.Іпост (постійні витрати в діапазоні випуску продукції) Іпер (змінні витрати на випуск продукції) Іобщ (загальні витрати підприємства) Ва (виручка підприємства від продажу аналізованого випуску продукції) П (прибуток) У (збиток) А1 = +24000120000168000288000288000 - А2 = +20000120000140000260000240000-20000А3 = 4000012000028000040000048000080000 - 
  .1. Знаходимо змінні витрати на випуск продукції за формулою: 
   Іпер = І ' пров * А 
   При А1 = 24000 Іпер = 7 * 24000 = 168000 руб 
				
				
				
				
			  При А2 = 20000 Іпер = 7 * 20000 = 140000 руб 
  При А3 = 40000 Іпер = 7 * 40000 = 280000 руб (аналогічно вищевказаної задачі) 
   .2. Знаходимо загальні витрати підприємства за формулою: 
   Іобщ = іпостась + І пер 
  Іобщ 1 = 120000 + 168000 = 288000 руб 
  Іобщ 2 = 120000 + 140000 = 260000 руб (аналогічно вищевказаної задачі) 
  Іобщ 3 = 120000 + 280000 = 400000 руб (аналогічно вищевказаної задачі) 
  2.3.Находім виручку підприємства від продажу аналізованого випуску продукції за формулою: 
   Ва = Ц * А 
  При А1 = 24000 Ва1 = 12 * 24000 = 288000 руб 
  При А2 = 20000 Ва2 = 12 * 20000 = 240000 руб 
  При А3 = 40000 Ва3 = 12 * 40000 = 480000 руб 
   .4. Знаходимо прибуток за формулою: 
   П = Ва - Іобщ 
  П1 = 288000 - 288000 = 0 руб 
  П 2 = 240000 - 260000 = - 20000 руб. Прибутку немає. Збитки. p align="justify"> П3 = 4800000 - 400000 = 80000 руб