> З/п лютого = 126008 - 63004 = 63004р.
Березень:
Дох січня - Березня = 216000 + 57046 = 273046р.
НВ січня - Березня = 8400р.
НБ січень-Березня = 273046 - 8400 = 264646р.
Н січня - Березня = 264646 * 0,13 = 34404р.
З/п січня - Березня = 273046 - 34404 = 238642р.
З/п Березня = 238642 - 126008 = 112634р.
Податки, утримувані роботодавцем:
Дох н/о р-ль = 273046 + (9 * 72000) = 921046р.
НВ = 8400р.
НБ = 921046 - 8400 = 912646р.
ПДФО = 912646 * 0,13 = 118644р.
Податкова заборгованість за результатами декларування:
Дох н/о декларує = 921046р. span>
НВ ст = 8400р.
НВ имущ = 3900000 * 0,13 = 507000р.
НВ заг = 515400р.
Н/о Б = 921046 - 515400 = 405646р
ПДФО = 405646 * 0,13 = 52734р.
3. Шацьких
Оклад - 16000 руб.
Премія - 12677 руб.
Відпускні в березні - 25800 руб.
Інвалід 2 гр.
Власне навчання - 36000 руб.
Січень:
Дох січня = 16000р.
НВ січня 500р.
НБ січня = 16000 - 500 = 15500р.
Н січня = 15500 * 0,13 = 2015р.
З/п січня = 16000 - 2015 = 13985р.
Лютий:
Дох січня - лютого =...