характеру. p align="justify">-е заняття. Показ танцю у виконанні музичного керівника і вихователя; розучування танцювальних рухів з музичним супроводом. Перехід зі спокійною ходьби до попеременному прітопиванія ногами. p align="justify">-е заняття. Вчити дітей виконувати танець, рухаючись по колу. Слідкувати за правильним виконанням рухів (показ вихователя). p align="justify">-е заняття. Вчити дітей танцювати парами, з дотриманням певної відстані між ними. Пояснити, що до кінця першої частини музики всі повинні повернутися обличчям один до одного. p align="justify">-е заняття. Закріплення рухів танцю. Показ танцю у виконанні дітей. Звернути увагу на дітей, які правильно і красиво виконують танцювальні рухи. p align="justify"> Для того, щоб дії дітей під музику були вільними, легкими, чіткими, щоб без особливих зусиль діти могли використовувати їх у своїх творчих композиціях, необхідно багаторазове виконання одного і того ж руху - вправи.
Призначення вправ різному:
для вдосконалення основних видів руху (ходьби, бігу, подскоков);
для попереднього розучування рухів до несюжетних іграм і танцям;
для розвитку виразності рухів персонажів сюжетних ігор;
для композиційної завершеності музично-ритмічних рухів.
Останні вправи здебільшого проводяться з предметами: прапорцями, обручами, стрічками, палицями, м'ячами, квітами, кульками, листям, сніжками і т.д.
При відборі музичного матеріалу для вправ необхідно, щоб будь-яке, навіть саме невелике і просте, твір володіло художніми достоїнствами, розвиваючими як слухове сприйняття, так і художньо-музичний смак дитини.
Мета вправ - навчити дітей виконувати музично-ритмічні завдання, виробляти техніку рухів. Вправи тісно пов'язані з танцями, іграми і спрямовані на розвиток у дітей музичного сприйняття і ритмічності рухів. br/>
Додаток 2. Гра на розвиток танцювальних рухів "Зимова танець" (музика М. Старокадомского)
1-е заняття.
Мета: вчити дітей танцювати відповідно до музики легкого, рухомого характеру і передавати зміст пісні.
Хід заняття. Вихователь співає пісню і показує рухи. Діти повторюють рухи за педагогом. p align="justify"> - е заняття.
Мета: вчити дітей закінчувати вчасно рух і переходити до наступного руху.
Хід заняття. Вихователь співає і показує рух першого куплета. Потім зупиняється і, розвівши руки в сторони, свідчить, що рух закінчено. Потім показує рухи другого куплета і по закінченні його також робить невелику зупинку. Так розучується вся пісня-танець. p align="justify">-е заняття.
Мета: уточнити руху дітей.
Хід заняття. Заняття проводиться так само, як і по...