Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Використання рідної мови у процессе навчання іноземної у ДНЗ

Реферат Використання рідної мови у процессе навчання іноземної у ДНЗ





r name is Pit, - ЇЇ звати Піт, by the fire, - І біля вогню, likes to sit.- Вона любити сідіті.

ІІІ. Заключний частина.

Підбіття Підсумків заняття.

дидактичністю гра «Прігості гостей».

Мета: уточніті знання дітей про види продуктов, Які спожівають тварини; вправляті у вжіванні лексики на Позначення домашніх тварин. Аналіз гри.

Прощання з Тварини. Вправляння дітей у вжіванні конструкції Good bye!



ДОДАТОК №4


Тема: We are in Africa

Цілі:

Освітня: ознайоміті дітей Із назв Африканська тварин: a lion, a tiger, a monkey, a crocodile, a giraffe.

Практична: закріпіті назви Тварини нашої місцевості: a cat, a dog, a pig, a frog, a hare, a bear, a cow, a fox., закріпіті структуру: This is a ... Вправляті у вімові звуків англійської мови: [a], [ea], [o].

розвиваючий: розвіваті пам ять, підвіщіті стійкість уваги, розвіваті слухову пам ять, мислення.

Виховна: виховувати Інтерес до англійської мови, любов до тварин.

Обладнання: малюнки диких, Африканська та домашніх тварин, лист-запрошення, пальми (можна кімнатну рослину чи намальовану).

Хід заняття

І. Вступна частина.

1. Привітання., Children!- Привіт, діти! Сьогодні я получила листа від одного Шановне лікаря. ВІН Дуже Добре, чуйній, допомагає всім тваринам и много подорожує. Здогадаліся, Який це лікар? Так, це лікар Айболить. Послухайте уважности, что ВІН нам пише. «Здрастуйте, діти! Це пишу вам я, лікар Айболить. Як ви пам ятаєте, я лікую тварин, допомагать Їм. А Нещодавно я получил ПОВІДОМЛЕННЯ, что в Афріці захворіло много тварин. Звічайна, что я поспішів Їм на допомогу. Альо у мене на шляху до Африки вінікало много проблем: спочатку наш корабель попал у шторм и Ледь НЕ потонувши, потім на нас напали пірати и Довгий не відпускалі. Нарешті я попал до Африки, альо НЕ можу знайти всех тварин. Тут всі розмовляють Незнайома мені мовою. Альо мені такоже повідомілі, что розмовляти можна и англійською мовою, оскількі вон є міжнародною, тобто англійською могут спілкуватіся люди різніх народів. Альо, на шкода, я Нічого не знаю. Допоможіть мені, будь ласка, діти, Аджея ві вівчаєте англійську мову! Ваш Айболить ».

Вісь такого ми аркуша отримавших від нашого Айболита. Діти, чи зможемо ми Йому помочь Врятувати Хворов тварин? Я думаю, що так! Давайте збіратіся у подорож. Нам треба до Африки, а тому, краще за все дістатіся туди літаком. Давайте сідаті у літак та будемо поспішаті (діти сідають в уявно літак и перелітають до Африки).

ІІ. Основна частина.

У Афріці (куточок кімнати, де Розміщено пальми, ліані) діти зустрічають лікаря Айболита.

Doctor: Good morning, children !: Good morning!

Teacher: Що у вас тут, лікарю, трапи? Розкажіть, чім ми Можемо помочь?

Фонетічна зарядка .: У Афріці я вже НЕ перший раз. Мене Вже віклікалі до Хворов звірят. Одного разу я йшов джунглями и бачу, на дереві сидить мавпочці и занепокоєно кричить: [ooo]. Мені здал, что з нею трап біда. Мавпочці Почаїв кашляті: [kkk]. Віявілося, что вона їла горіхи и одним поперхнувся. Я решил Їй помочь, постукайте по спінці: [ttt], но НЕ допомогло. Тоді постукав сільніше: [ddd] - и горіх Віскочьи. Мавпочці зраділа и стрібнула на дерево. У джунглях живе много других тварин. Повз мене пролетів великий папуга, змахуючі крилами: [ppp], пробіг и прорічав лев: [rrr], тоненько пропищала ведмедик: [iii], а Якийсь великий птах прокричавши: [aaa], Ось такі звуки я почув у джунглях (діти повторюють звуки).

Введення нового матеріалу .: Від всегда, коли я пріїздів в Африку, мене зустрічалі звірята. А сегодня тут порожньо, нема Нікого. Мене Ніхто НЕ зустрічає. Я не можу Нікого знайте, бо не знаю мови, Якою тут розмовляють. Альо я знаю, что англійську мову розуміють у всьому мире, оскількі англійська - це мова міжнародна. Альо на шкода, англійською я також НЕ вмію розмовляти. Може, ви мені допоможете розшукаті тварин ?: звічайна, лікарю, мі вам Допоможемо. Мі поки що щє не знаємо, як англійською мовою назіваються африканські звірята, но я пропоную це зараз з вами вівчіті. Згодні ?, children: Так !: Давайте прігадаємо, Які тварини могут жити в Афріці (діти назівають). Так, в Афріці могут жити жираф, крокодил, мавпи, леви, тигри та много других тварин. Я зараз спробую поклікаті когось Із них англійською мовою и ми побачимо, чи відгукнуться тварини. Я кличу: Hello, crocodile! Як ви думаєте, хто це? На Пожалуйста слово української мови схожа назва цієї тварини? Так, це ж к...


Назад | сторінка 19 з 20 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Формування уявлень у дітей дошкільного віку про різноманіття світу тварин т ...
  • Реферат на тему: Бінарній урок-подорож з української мови та природознавства на тему "З ...
  • Реферат на тему: Доместікаціонние зміни у тварин. Перспектива одомашнення нових видів твари ...
  • Реферат на тему: Проблема «мови» і мислення тварин у філософських доктринах початку Нового ч ...
  • Реферат на тему: Проблема «мови» і мислення тварин у філософських доктринах початку нового ч ...