Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Техніко-економічне обгрунтування проекту машинобудівного підприємства

Реферат Техніко-економічне обгрунтування проекту машинобудівного підприємства





АТ 2 = 50155,2 * 2 * 0,07 = 7021,7



ОФ оф1 = 58320 - 8164,8 = 50155,2


ОФ оф2 = 50155,2 - 7021,7 = 43133,5



2.16 Разом інші прямі витрати

пр

Зх др = У З отс + У АТ 2


пр

Зх др = 251 552 + 760 021 = 1011573 (грн.)


У АТ 2 = 58452,2 + 8555,4 + 312719,5 + 372129,5 + 8164,8 = 760021 (грн.)


2.17 Сума загальновиробничих витрат


Зх опр = 1,3 * ЗП осн


Зх опр = 1,3 * 628880 = 817544



2.18

перем

Зх опр = 0,3 * 817544 = 245263,2


2.19

пост

Зх опр = 0,7 * 817544 = 572280,8


Калькуляція виробничої собівартості


2.20 Виробнича собівартість продукції

пр перем пров

З пр = З мат + З др + З опр + З пр



З пр = 1976292 + 628880 + 1011573 + 245263 = 3862008 (грн.)



2.21 Собівартість реалізацій продукції визначається за формулою

пост

З рп = С пр + З опр = 3862008 + 572281 = 4434289 (грн.)


З пр - собівартість виробленої продукції (грн), постійні загальновиробничі витрати або витрати


2.22 Адміністративні витрати розраховуються як 15% від виробничої собівартості продукції


Зх адм = 0,15 * З пр = 0,15 * 3862008 = 579301 (Грн.)


2.23 Витрати на збут і реалізацію продукції як 3% від виробничої собівартості продукції


Зх сб = 0,03 * З пр = 0,03 * 3862008 = 115860 (грн.)


2.24 Норма прибутку


N пр = N адм + N сб + N оп.пр = 17 + 2 + 10 = 29%


Норматив адміністративних витрат = 17%

Норматив витрат на збут = 2%

Норматив операційного прибутку = 10%


2.25 Ціна оптова відпускна:

отп

Ц опт = С пр + N пр + ПДВ = 4434289 + 1285944 + 1144047 = 6864280


N пр - 29%, розраховується норма прибутку від собівартості реалізацій продукції

N пр = 29/100 * 4434289 = 1285944 (грн.)


ПДВ - 20% від виручки


Податок на додану вартість: ПДВ 0,2 * (С рп + N пр )

Ціна оптова відпускна продукції дорівнює виручці від реалізації цієї продукції.


2.26 Податок на додану вартість


ПДВ = 0,2 * (С пр + N пр ) = 0,2 * (4434289 + 1285944) = 11440...


Назад | сторінка 19 з 26 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Аналіз витрат виробничої організації і собівартості продукції, напрями вдос ...
  • Реферат на тему: Витрати фірми і собівартість продукції
  • Реферат на тему: Витрати виробництва і собівартість сільськогосподарської продукції
  • Реферат на тему: Собівартість продукції. Шляхи зниження собівартості продукції (на прикладі ...
  • Реферат на тему: Витрати на оплату праці в собівартості продукції, товарів (робіт, послуг)