Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Привід до шнековому конвеєру

Реферат Привід до шнековому конвеєру





/>

P4=(1.8) Р4== 4,848 кВт

Р3=(1.9) Р3== 5,155 кВт

Р2=(1.10) Р2== 5,313 кВт

Р1=(1.11) Р1== 5,647 кВт


Обороти=nед=2900 хв - 1

nII=(1.12) nII== 644,4 хв - 1

nIII=(1.13) nIII== 117,2 хв - 1

nIV=(1.14) nIV== 39 хв - 1


Відхилення від початкового значення становить


? =* 100% lt; 4% (1.15)? =* 100%=2,5 lt; 4%


Умова виконується.

Кутова швидкість


? i=(1.16)

де? i - кутова швидкість на розраховується валу

ni - число оборотів розраховується валу.


? i== 303,5 сек - 1? i== 67,4 сек - 1? i== 12,3 сек - 1? i== 4,1 сек - 1

Крутний момент


Тi=(1.17) Тi== 18,6 Н * МТІ== 78,8 Н * МТІ== 419,1 Н * МТІ== 1 182,4 Н * м

Дані кінематичного розрахунку зводимо в таблицю 1.


Таблиця 1. Дані кінематичного розрахунку

№Р, кВтn, хв - 1 ?, сек - 1Т, Н * мi15,6472 900303,518,64,525,313644,467,478,85,535,155117,212,3419,1344,848394,11 182,4


. Розрахунок закритою тихохідної циліндричної прямозубой передачі


Вихідні дані:


Р1=5,313 кВтР2=5,155 кВтn1=644,4 хв - 1n2=117,2 хв - 1? 1=67,4 сек - 1? 2=12,3 сек - 1Т1=78, 8 Н * МТ2=419,1 Н * мi=5,5

. 1 Вибір матеріалу і визначення допустимих напружень


Приймаємо Сталь 40ХН

Термообробка - Поліпшення.

Твердість:

НВ1=260 НВ

НВ2=240 НВ


Визначаємо допустимі напруження на контактну міцність


[? Hi]=KHL * [? HOi] (2.1)

Приймаємо KHL=1.


[? HOi]=1,8 * НВi + 67 (2.2) [? HO1]=1,8 * 260 + 67=535 Н/мм2

[? H1]=1 * 535=535 Н/мм2

[? HO2]=1,8 * 240 + 67=499 Н/мм2

[? H2]=1 * 499=499 Н/мм2


Визначаємо допустимі напруження на вигин


[? F i]=KFL * [? FOi] (2.3)

Приймаємо KFL=1.


[? FOi]=1,03 * НВi (2.4) [? FO1]=1,03 * 260=267,8 Н/мм2

[? F1]=1 * 267,8=267,8 Н/мм2

[? FO2]=1,03 * 240=247,2 Н/мм2

[? F1]=1 * 247,2=247,2 Н/мм2


. 2 Визначення основних геометричних параметрів передачі


Міжосьова відстань


a? =Ka * (i + 1) * (2.5)

де Ka - коефіцієнт міжосьової відстані, приймається для прямозубой передачі Ka=49,5

- Коефіцієнт нерівномірності розподілу навантаження по довжині контактних ліній,=1,0 ... 1,3


=0,25 ... 0,4? =49,5 * (5,5 + 1) *=212,8 мм.


Отримане значення міжосьової відстані округляємо до цілого найближчого числа по ГОСТу.

Приймаємо a? =220 мм.

Визначаємо нормальний модуль


mn=(0,01? 0,02) * a? (2.6) mn=(0,01? 0,02) * 220=2,2? 4,4 мм.


Приймаємо модуль за ГОСТом=4 мм.

Визначаємо сумарне число зубів


z? =(2.7) z? == 110


Визначаємо число зубів для шестерні


z1=(2.8) z1== 16,9


Приймаються число зубів шестерні z1=17.

Визначаємо число зубів колеса


z2=z?- Z1 (2.9) z2=110 - 17=93


Уточнюємо передавальне відношення

iф=(2.10) iф== 5,47


Відхилення від початкового значення становить


? =* 100% lt; 4% (2.11)? =* 100%=0,55 lt; 4%


Умова виконується.

Визначаємо ділильні діаметри коліс


di=zi * m (2.12) d1=17 * 4=68 мм=93 * 4=372 мм


Уточнюємо міжосьова відстань


(2.13)=220 мм.


Визначаємо діаметри вершин зубів


dai=di + 2 * m (2.14) da1=68 + 2 * 4=76 мм.=372 + 2 * 4=380 мм.


Визначаємо діаметри зап...


Назад | сторінка 2 з 8 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Поширення звукових хвиль в повітряному середовищі. Швидкість звуку, число ...
  • Реферат на тему: Розрахунок і проектування відкритої циліндричної прямозубой передачі
  • Реферат на тему: Закріплення знань учнів з теми: "Числа 1-10 та число 0"
  • Реферат на тему: Число Пі
  • Реферат на тему: Ірраціональне число