Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые проекты » Привід до шнековому конвеєру

Реферат Привід до шнековому конвеєру





адин зубів


dfi=di - 2,5 * m (2.15) df1=68 - 2,5 * 4=58 мм.=372 - 2,5 * 4=362 мм.


Визначаємо ширину колеса


b2=a? *? A (2.16) b2=220 * 0,25=55 мм.


Визначаємо ширину шестерні


b1=b2 + (2? 5) (2.17) b1=55 + (2? 5)=57? 60 мм.


Приймаються ширину шестерні b1=58 мм.


. 3 Визначення силових і швидкісних параметрів в зачепленні


Визначаємо швидкість обертання колеса


v2=(2.18) v2== 2,29 м/сек.


За швидкістю обертання колеса підбираємо ступінь точності виготовлення зубчастих коліс. Т.к. v2 lt; 5 м/сек, ступінь точності=9.

Визначаємо окружну силу на колесі


Ft2=(2.19) Ft2== 2 253,23 Н.


Визначаємо радіальну силу на колесі


Fr2=Ft2 * tg? (2.20)

? =20 про для стандартного кута профілю зуба, тоді=2 253,23 * tg20о=820,18 Н.

. 4 Перевірочний розрахунок передачі


За контактним напруженням


? H2=(2.21) KH? =1,12

KHv=1,3

? H2== 455,1 Н/мм2

? =* 100% lt; 10% (2.22)? =* 100%=9,7% lt; 10%


Умова виконується.

За напруженням вигину


? F2=(2.23) KF? =1,0=1,4=3,61

? F2== 51,76 Н/мм2

? F2 lt; [? F2]

51,76 lt; 247,2 Н/мм2

? F1=(2.24)? F1== 61,65 Н/мм2

? F1 lt; [? F1]

61,65 lt; 267,8 Н/мм2


III. Розрахунок закритою швидкохідної конічної передачі


Вихідні дані:

Р1=5,647 кВтР2=5,313 кВтn1=2900 хв - 1n2=644,4 хв - 1? 1=303,5 сек - 1? 2=67,4 сек - 1Т1=18,6 Н * МТ2=78,8 Н * м i=4,5


. 1 Вибір матеріалу і визначення допустимих напружень


Приймаємо Сталь 40ХН

Термообробка - Поліпшення.

Твердість:

НВ1=280 НВ

НВ2=260 НВ

Визначаємо допустимі напруження на контактну міцність


[? Hi]=KHL * [? HOi] (3.1)

Приймаємо KHL=1.


[? HOi]=1,8 * НВi + 67 (3.2) [? HO1]=1,8 * 280 + 67=571 Н/мм2

[? H1]=1 * 571=571 Н/мм2

[? HO2]=1,8 * 260 + 67=535 Н/мм2

[? H2]=1 * 535=535 Н/мм2


Визначаємо допустимі напруження на вигин


[? Fi]=KFL * [? FOi] (3.3)

Приймаємо KFL=1.


[? FOi]=1,03 * НВi (3.4) [? FO1]=1,03 * 280=288,4 Н/мм2

[? F1]=1 * 288,4=288,4 Н/мм2

[? FO2]=1,03 * 260=267,8 Н/мм2

[? F1]=1 * 267,8=267,8 Н/мм2


. 2 Визначення основних геометричних параметрів передачі


Коефіцієнт ширини колеса


? bd=0,166 * (3.5)? bd=0,166 *=0,765


Діаметр зовнішньої ділильної окружності колеса


de2? 165 * (3.6)

де КHv - коефіцієнт, що враховує внутрішню динаміку навантаження, КHv=1,35

КН?- Коефіцієнт нерівномірності розподілу навантаження по довжині контактних ліній, КН? =1,28

vH - коефіцієнт форми зуба, для прямозубих передач vH=0,85

? 165 *=224,5 мм


Приймаємо за стандартом de2=220 мм.

Кути ділильних діаметрів колеса і шестерні


? 1=(3.7)? 1== 0,222=13 ° 20?

? 2=90 -? 1 (3.8)? 2=90 - 13 ° 20? =76 ° 40?


Приймаються число зубів шестерні z1=30

Число зубів колеса


z2=z1 * i (3.9) z2=30 * 4,5=135


Фактичне передавальне відношення


iф=(3.10) iф== 4,5


Відхилення від заданого відносини


? =* 100% (3.11)? =* 100%=0%


Зовнішній окружний модуль


me=(3.12) me== 1,63 мм

<...


Назад | сторінка 3 з 8 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Вибір та розрахунок основних параметрів зубчасто колеса
  • Реферат на тему: Розрахунок посадок і параметрів зубчастого колеса
  • Реферат на тему: Проектування колеса тихохідної ступені механічної передачі приводу
  • Реферат на тему: Розрахунок валу приводу колеса
  • Реферат на тему: Кавітація в турбінах и вибір відмітки РОБОЧЕГО колеса. Конструкція основни ...