Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Проектування та технічна експлуатація суднового допоміжного енергетичного обладнання

Реферат Проектування та технічна експлуатація суднового допоміжного енергетичного обладнання





Вибираємо редуктор конічно-циліндричний двоступінчастий КЦ1-200 з номінальним передавальним числом i = 28 і головними розміреннями:

А = 200мм; Ач = 375мм, L = 900мм; Н = 435мм; В = 200мм; H1 = 2 25mm. p> Так як передавальне число редуктора є нижче необхідного, то необхідно встановити відкриту передачу, яка б забезпечувала умова:

м = Up * Uо.п.


де Uм-передавальне число якірно-швартовного механізму, Uм = 170p = 28 - передавальне число редуктораo.п. - передавальне число відкритої передачі.

о.п. = Uм/Up = 170/28 = 6,07


З стандартного ряду передавальних чисел вибираємо Uо.п. = 6,3. У зв'язку з чим коригується передавальне число механізму Uм = 6,3 * 28 = 176,4. p> Знайдемо параметри відкритої передачі: nед = n б = 1610об/мін

де nед-частота обертання електродвигуна

nб-частота обертання швидкохідної ступені редуктора

т = n б/Up = 1610/28 = 57,5 ​​об/хв


де nт - частота обертання тихохідної ступені редуктора


nо.п. = nгр.в. = nт/Uо.п. = 57,5 ​​/ 6,3 = 9,127 об/хв


де nо.п. - частота обертання відкритої передачі.

Крутний момент на двигуні м.б. визначаємо за формулою:


Тдв = 9550 * (Рдв/nдв) = 9550 * (3/1610) = 17,795 Н * м


Крутний момент на відкритій передачі:


То.п. = Тдв * Uм *? м = 17,795 * 176,4 * 0,85 = 2668,2 Н * м


де? м = 0,85 - ККД механізму.

Визначимо міжосьова відстань зубчастої передачі:


В 

де kа = 495 - допоміжний розмірний коефіцієнт = 6,3 - передавальне число відкритої передачі

Т2н = Тo.п. = 2668,2 Н * м-крутний момент на валу

k н? = 1,3 - коефіцієнт, що враховує розподіл навантаження по ширині вінця

? нр = 466МПа

? ВA = 0,25 - коефіцієнт робочої ширини вінця зубчастого колеса

В 

З ряду стандартних міжосьових відстаней вибираємо аw = 450мм

Визначаємо модуль зачеплення: m = (0,01 Г· 0,02) aw = 4,5 Г· 9

Приймаються m = 6

Сумарне число зубів передачі:


Zc = 2 * aw/6 = 2 * 450/6 = 150


Кількість зубів шестерень:


zш = zc/U + l = 150/6, 3 +1 = 21 зуб.


Кількість зубів колеса:

Zк = l50-21 = 129 зубів.

Уточнюємо значення передавального числа: Детальний = 129/21 = 6,143

Частота обертання відкритої передачі:


nо.п. = nт/Uуточн = 57,5 ​​/ 6,143 = 9,36 об/хв


Дійсна швидкість вибирання якірного ланцюга:


? д = (nо.п. *? * D)/60 = (9,36 * 3,14 * 0,32)/60 = 0,157 м/с


Діаметри ділильних кіл:


d1 = m1 * z1 = 6 * 21 = 126MM2 = m1 * z2 = 6 * 129 = 774мм


Діаметри западин:


dr1 = d1 +2.5 m1 = 126-2,5 * 6 = l 11мм

dr2 = d2 +2.5 m1 = 774-2,5 * 6 = 759мм


Діаметри вершин:


dа1 = d1 +2 m1 = 126 +2 * 6 = 138мм

da2 = d2 +2 m1 = 774 +2 * 6 ...


Назад | сторінка 22 з 24 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Привід стрічкового транспортера, що складається з електродвигуна, відкритої ...
  • Реферат на тему: Проектування колеса тихохідної ступені механічної передачі приводу
  • Реферат на тему: Розрахунок і проектування відкритої циліндричної прямозубой передачі
  • Реферат на тему: Розрахунок максимальної величини зносу робочих поверхонь коліс відкритої фр ...
  • Реферат на тему: Проектування цифрових ліній передачі з використанням системи передачі ІКМ-4 ...