скіз створеної зачіски, дати характеристику (форма, силует, стиль, призначення, елементи зачіски, композиційний центр). Записують домашнє заданіе.5мін .
План - конспект уроку № 3
Предмет: ПОіТВР
Тема: «Чоловічі стрижки».
Мета: застосування знань на практиці.
Завдання:
· навчальна - навчити застосовувати отримані знання на практиці;
· розвиваюча - розвинути пізнавальну активність і творчі здібності;
· виховує - втягнути в активну діяльність;
Тип уроку: застосування знань на практиці.
Форма уроку: практичне заняття.
Обладнання, матеріали, наочні засоби: робочі місця вчителя та учнів, аркуші паперу А4, прості олівці, гумки, картинки з різними видами чоловічих стрижок (Додаток Д) та зображення геометричних фігур для виконання практичного завдання (Додаток Е).
виробниче навчання пізнавальний перукарський
План уроку
№ п / пЕтапи урокаДеятельность преподавателяДеятельность учащіхсяЗатрати часу (мін.) 1.Організаціонний моментПріветствіе, оголошення теми заняття, цілей і задач.Пріветствуют, записують тему урока5 мін.2.Актуалізація знань і повторення вивченого раніше матеріалу. Пояснення завдання, роздачі наочних средств.Разбірают завдання з викладачем, задають вопроси.15мін.3.Работа по темеНаблюдает за роботою Приступають до завдання «мозковий штурм» .50 мін.4.Ітогі занятія.С якими труднощами зіткнулися при виконанні роботи? Повідомлення помилок. Студенти діляться своїми затрудненіямі10 мин.5.ОцениваниеВыставление оцінок Обговорення оцінок з преподавателем5 мін.6.Домашніе заданіеПовторіть тему «чоловічі стрижки на довге волосся» Записують домашнє заданіе.5мін.
Практичне завдання № 3 до уроку по темі «Чоловічі стрижки машинкою з візерунками».
Мозковий штурм.
1. Організаційний момент.
· Група ділиться на 3 підгрупи по 4 людини.
· Повідомлення завдання: групою придумати оригінальний візерунок для чоловічої стрижки спираючись на надані варіанти різних фігур і варіанти готових візерунків.
· Вибір модератора
2. Генерація ідей.
· Короткий ознайомлення учасників з особливостями методу мозкового штурму.
· Модератор записує завдання на дошці.
· Учасникам груп дається 15 хвилин на обдумування ідей і замальовку їх на загальному аркуші паперу.
· Перед обговоренням ідей повідомляються правила обговорення:
- головне - кількість ідей. Не робіть ніяких обмежень;
повну заборону на критику (відсутність оцінювання ідеї);
незвичайні і навіть абсурдні ідеї вітаються;
комбінуйте і покращуйте будь-які ідеї;
не шукав деталі (на даному етапі досить тезисно озвучити ідею).
. Аналіз ідей.
· Перед тим як почати вибір потрібної ідеї необхідно видалити повторювані, що не стосуються теми або проблеми.
· Розставляємо пріоритети....