Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Розвиток творчих здібностей молодших школярів за допомогою кольорознавства

Реферат Розвиток творчих здібностей молодших школярів за допомогою кольорознавства





аючи, діти роблять перші досліди в кольорознавства і запам'ятовують "імена" фарб, вчаться працювати вільним кольором, а не зафарбовувати контур малюнка. br/>

ДОДАТОК 3


Прийоми роботи фарбами


Вступний урок малювання "Знайомство з фарбами" 1 клас

Мета: Дати перше уявлення про фарби та їх призначення.

Завдання:

. Виявити рівень знань колірної гами

. Ввести поняття "палітра"

. Формувати знання та вміння розрізняти основні кольори

. Формувати знання та вміння працювати з пензлем

. Розширювати кругозір учнів

. Розширювати активний словниковий запас

. Розвивати дрібну моторику

. Формувати навчальну мотивацію

Матеріали, використовувані на уроці:

. Різнокольорові плями, заздалегідь прикріплені на дошку. p align="justify">. Зображення героїв М. Носова Незнайка та Знайки

. Палітра - не кольорова. p align="justify"> Палітра - кольорова.

Палітра - заготівля для кожної дитини.

. Фарби, пензлики, склянка з водою. p align="justify">. Ємність для зливу використаної води. p align="justify"> Хід уроку. Організаційний момент. Здравствуйте, хлопці. Сьогодні у нас з вами перший урок малювання. А хто з вас вміє малювати? А за допомогою чого можна малювати? p align="justify"> Так, правильно. За допомогою олівців (вчитель демонструє звані предмети), фломастерів, крейди і, звичайно ж, фарб. Перевірте, чи готові ви до уроку. Чи є у вас на парті аркуш паперу, олівці, пензлі і фарби. Всі готові?. Вступна бесіда. p align="justify"> оголошення теми уроку. Ой. А що це у мене з дошкою? p align="justify"> (На дошці прикріплені "ляпки" різного кольору).


Хто ж це мені забруднив дошку?

Подивіться-но хлопці!

Хтось фарби тут пролив.

Може це поросята?

Може це крокодил?

Тут і там кольорові плями.

Чи не забруднитися б нам.

Цей хтось - неохайний

І безтурботний хлопчисько.

Він, напевно, не знає

Клякси ставити ні до чого.

Видно він не розуміє

Фарби для чого йому.


А як називають того, хто нічого не знає? Правильно, Незнайко. А ось і він! (На дошці з'являється зображення Незнайки). p align="justify"> Так от хто тут напачкал. Подивіться-но хлопці, що у нього в руці? p align="justify"> Правильно, кисть. А в чому це вона? p align="justify"> Так, вірно, у фарбі. Так...


Назад | сторінка 27 з 30 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Асортимент дизельних палив згідно з діючими стандартами. Фарби, емалі та і ...
  • Реферат на тему: Правила та настанови А.К. Гастєва про те, як треба правильно і культурно п ...
  • Реферат на тему: Фарби в поліграфії
  • Реферат на тему: Лаки и фарби
  • Реферат на тему: Технологія виробництва фарби