Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Навчання штрафному кидку у баскетболі

Реферат Навчання штрафному кидку у баскетболі

ється найбільшу кількість влучень серед гравців. p> Г? У п'ятірках гравців виконується по одному штрафному кидку по черзі. Перемагає та п'ятірка, яка швидше заб'є 15 штрафних. p> Г? У ігровий тренуванні робиться пауза на 2-3 хв, під час якої гравці в парах кидають штрафні серії, по три кидки. Перемагає пара, яка більше заб'є за цей відрізок часу. p> Г? У перерві між таймами обидві п'ятірки б'ють штрафні кидки в свої кільця серіями по три кидки. Сума забитих кожної п'ятіркою штрафних додається до окулярів, набраними в першій таймі. p> Г? Штрафні кидки виконуються індивідуально під психологічним тиском: глузування, загрози, несподівані сторонні шуми, візуальні перешкоди і т.д. p> Г? При роботі над інтенсивними формами гри - пресингом, швидким проривом і т.п. - У тренуванні робиться перерва для штрафних кидків в парах. Протягом 2-3 хв гравці виконують серії з трьох штрафних кидків на рахунок. p> Г? Тренування штрафних кидків двома м'ячами. Виконується в трійках. Один гравець кидає, двоє інших подають йому м'яч. Кидає отримує м'яч в руки, як тільки звільняється від попереднього. Підраховується кількість попадань в серіях з 20 кидків. p> Г? Штрафні кидки в парах серіями по десять. При непарних кидках м'яч повинен потрапити в кільце, не зачіпаючи щита; при парних - після удару об щит. Вправа виховує впевненість у своєму кидку.