Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Статьи » Педагогічні умови формирование псіхосоціальної компоненти здоров'я в учнів 5-х класів

Реферат Педагогічні умови формирование псіхосоціальної компоненти здоров'я в учнів 5-х класів





них порушене? Хто винний у Цьом? Ві можете для прикладу взяти своих літературних героїв. (учні встають и представляються свого літературного героя). А скажіть, Які права дитини найважче реалізовуваті в Україні і чому?

Наголошую над тім, что Інші люди такоже мают права, Які треба поважати. Отже Головня обов язком дитини є ее обов язок поважати права других людей (руханка «Сезонні дерева»).

Непісані закони.

Життя людей впорядковується ї іншім законами - неписані, хоч від цього смороду НЕ Менш Важливі. Їх ще назівають нормами моралі. (Відеоролик)

Змалку тобі вчились Говорити правду, не крівдіті других. Це були твої Перші Моральні уроки. Дорослішаючі, людина опановує їх глибшому и повніше. «Шануй батька и матір. Чи не вбивай. Не бери чужого. Чи не зраджуй друзів. Ставимо до других так, як ти хочеш, щоб ставити до тебе »- ціх та других заповідей дотрімуваліся ще наші Далекі предки.

Тіх, хто керується моральними заповідямі, вважають порядней людьми. А Порушення ціх заповідей назівають аморальними вчінкамі ї осуджують. Давайте подивимось у підручник на стор.108 и пояснімо, Які Моральні норми порушують діти на малий. 64 а і б?

Прощання.

Усім взятися за руки и Тричі потіснуті їх (виконан вправо на Відновлення дихання)

Домашнє Завдання.

До побачення !!!


Додаток Б


Урок№ 2

Тема уроку-тренінгу: «Про почуття и Співчуття.»

Мета:

Освітня: ознайоміті учнів з ПОНЯТТЯ Поняття, емоції, Співчуття. Навчіті їх толерантно вісловлюваті свои негатівні почуття (невдоволення, образу).

розвиваючий: розвіваті вміння розуміті почуття других людей, співпережіваті та співчуваті.

Виховна: виховувати повагу до немічніх людей, до однолітків и до старших за ВІКОМ людей.

Обладнання: Аркуші паперу формату А2 и А3, підручники, робочі зошити, наклейки у виде оцінок.

Основні Терміни ї Поняття: почуття, емоції, Співчуття.

Тип уроку: урок - тренінг

Форма проведення: синтетичний урок.

Хід уроку:

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ етап

Доброго дня! Рада вітаті вас. З нетерпінням чека цієї зустрічі. Приємно Бачити вас всех здоровi, з усміхненімі ОБЛИЧЧЯ. Сподіваюсь, что наше спілкування буде пріємнім. Виконання Вправи ти-молодець. Актуалізація опорних знань (5 хв).

Ті - унікальна и Неповторна особистість, заслуговуєш на любов, повагу и все Найкраще у жітті. Інші люди, хоч и відрізняються від тобі, такоже є унікальнімі и Неповторність. Мі повінні толерантно ставити до відмінностей, Які існують между людьми, и пам ятати, что про Смакуй ї уподобання краще НЕ сперечатіся. Давайте нагадаємо, що ж таке толерантність? (це уміння поважати подивись ї уподобання других людей, Незалежности від того, чи збігаються смороду з твоїмі). Від ві посміхаєтеся, це прояв якої ознакой? (радості, удовольствие, цікавості), а загаль все це можна Узагальнити и Сказати, что це є події, Які могут вінікаті у вас Щодня. Давайте з вами Ближче познайомимось помощью Вправи «розкрио свое ім я»). Аналіз проведеної управо.

Мотивація навчальної ДІЯЛЬНОСТІ

Різні події НЕ залішають нас Байдуж и віклікають певні почуття - пріємні та непріємні. Пріємні повідомляють, что нам Нічого НЕ грозит, а непріємні сигналячих про небезпеки чі Порушення наших прав. Мі повінні зважаті на свои почуття и Вчасно повідомляті про них. Альо так, щоб Нікого НЕ ображати. Для цього треба навчітіся ставити собі на місце Іншої людини, уявляти, что вона думає и відчуває. Отже на нашому уроці ми розберемо що ж таке почуття и Співчуття.

Формування НОВИХ знань

Щодня у твоєму жітті відбувається Чимаев подій, Які НЕ залішають тобі байдужим и віклікають Різні почуття. Небезпечні події зазвічай породжують непріємні почуття - страх, гнів, образу. І навпаки - добрі новини й події - удовольствие, вдячність, цікавість. Колі почуття бувають швідкопліннімі, їх ще назівають емоціямі. Емоції - це миттєва Реакція на якусь подію, людину, тварини, и смороду НЕ всегда збігаються з нашими почуття до них. Например хлопчик чи дівчинка люблять свою собаку. Це почуття. Альо буває, что ВІН чи вона дратівної на него, за ті, что погріз улюблені кросівки. Це емоція. Та вона Швидко міні, а любов до одного залиша.

Колі тобі Нічого НЕ грозит, ти відчуваєш спокій и удовольствие. А як Втратили Щось Важлива (например, если твій найкращий друг переїхав до Іншого міста),...


Назад | сторінка 34 з 40 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Емоції і почуття людини
  • Реферат на тему: Емоції і почуття
  • Реферат на тему: Емоції і почуття
  • Реферат на тему: Емоції і почуття
  • Реферат на тему: Почуття і емоції: їх відмінність