хунок прямозубих передач.Повтореніе пройденого матеріалу по темі «Механічні передачі». Формування знань про зубчастих передачах. Рішення задач по даній теме.Презентація, роздатковий матеріал, записи на доске.Преемственние зв'язку з розділом «Опір матеріалів», «матеріалознавство» конспектКомбінірованний урокВали і осі. Призначення. Елементи конструкції. Сполучні муфти.Повтореніе пройденого матеріалу по темі «Механічні передачі». Формування знань овалах, осях і муфтах.Презентація, роздатковий матеріал, записи на доске.Преемственние зв'язку з розділом «Опір матеріалів», «матеріалознавство» конспектКомбінірованний урокПодшіпнікі. Конструкція, класифікація, прімененіе.Повтореніе пройденого матеріалу по темі «Механічні передачі». Формування знань про подшіпніках.Презентація, роздатковий матеріал, записи на доске.Преемственние зв'язку з розділом «Опір матеріалів», «матеріалознавство» конспект
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
Предмет Технічна механіка Професія Технік Курс навчання II
Тема Механізм, машина, ланка. Нероз'ємні з'єднання.
З'єднання заклепками, зварне, натягом. № по ПТП
Цілі уроку:
Навчальні: ввести поняття механізмів, машин, ланок, вивчити нероз'ємні з'єднання,
з'єднання заклепками, зварне, натягом.
Розвиваюча: розвиток навичок для вирішення завдань, інтересу до предмета.
Виховна: виховання посидючості, уважності, самостійності.
Хід уроку:
Основна дидактична задачаВремя (хвилин) Основні дози навчального матеріалаКраткое зміст навчального матеріалаМетоди та методичні пріемиСредства обученіяДеятельность учащіхся1. Оргмомент2Здравствуйте. Сідайте. Хто черговий? Кого з учнів ні? Дістали ручки, зошити. Підготували робоче місце. Тема нашого заняття: «Механізм, машина, ланка. Нероз'ємні з'єднання. З'єднання заклепками, зварне, натягом ». Записуємо дату і тему уроку в тетрадях.3. Підготовка до сприйняття нового матеріала3Мотівація учнів на роботу (пояснення значущості досліджуваних питань, повідомлення теми уроку, постановка навчальних завдань) Розповідь, що активізують вопросиОпрос біля дошки (усний) .Словесний.Отвечают на вопроси4. Пояснення нового матеріала27 (14) Поняття механізмів, машин, ланок, вивчити нероз'ємні з'єднання, вивчити нероз'ємні з'єднання, з'єднання заклепками, зварне, натягом.Дать загальне уявлення про деталі машін.Доска (для записування теми) Відеопроектор Запис теми (план уроку) 4. Пояснення нового матеріалу 5. Практична робота (13) Введення даних і формулДать загальне уявлення про розрахунок на міцність зварних та клепаних з'єднань. Наочне зображення, діктовкаВідеопроектор Участь у бесіді, записи в тетраді36Ввод даних і формулВидается завдання, за яким учні повинні вирішити задачі.Наглядное зображення, диктування ВідеопроекторЗапісі в тетраді6. Видача домашнього заданія1Учіть конспектОб'ясненіераздаточний матеріалвиполняют заданіе7. Підведення підсумків урока3Оценіть виконання плану уроку. Відзначити найбільш активних хлопців, висловити побажання пасивним, виставити оцінки. ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ
Предмет Технічна механіка Професія Технік Курс навчання II
Тема: Роз'ємне з'єднання. Класифікація.
Розрахунок параметрів № по ПТП
Цілі уроку:
Навчальні: ввести поняття про роз'ємних з'єднаннях, вивчити класифікацію, розрахунок параметрів
Розвиваюча: розвиток навичок для вирішення завдань, інтересу до предмета.
Виховна: виховання посидючості, уважності, самостійності.
Хід уроку:
Основна дидактична задачаВремя (хвилин) Основні дози навчального матеріалаКраткое зміст навчального матеріалаМетоди та методичні пріемиСредства обученіяДеятельность учащіхся1. Оргмомент2Здравствуйте. Сідайте. Хто черговий? Кого з учнів ні? Дістали ручки, зошити. Підготували робоче место.Тема нашого заняття: «Роз'ємне з'єднання. Класифікація. Розрахунок параметрів ». Записуємо дату і тему уроку в тетрадях.3. Підготовка до сприйняття нового матеріала3Мотівація учнів на роботу (пояснення значущості досліджуваних питань, повідомлення теми уроку, постановка навчальних завдань) Розповідь, що активізують вопросиОпрос біля дошки (усний) .Словесний.Отвечают на вопроси4. Пояснення нового матеріала27 (14) Поняття про роз'ємних з'єднаннях, вивчення класифікації, розрахунок параметровДать загальне уявлення про роз'ємних соедіненіях.Доска (для записування теми) Відеопроектор Запис теми (план уроку) 4. Пояснення нового матеріалу 5. Практична робота (13) Введення даних і формулДать загальне уявлення про розрахунок на міцність болтових з'єднань. Наочне зображення...