> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Захист інформації в телефонних мережах

Реферат Захист інформації в телефонних мережах

амортизатором.

Сітки повинні бути виготовлені:

· З білого шнура і сконструйовані таким чином, щоб вони на мить затримували м'яч, коли він проходить через кошик. Довжина сітки повинна бути не менше 40 см і не більше 45 см.

· Кожна сітка повинна мати 12 петель для кріплення до кільця.

· Верхні секції сітки повинні бути досить жорсткими, щоб запобігти:

? Захлестиваніе сітки на кільце і можливе її заплутування.

? Застрявання м'яча у сітці або викидання його сіткою назад з кошика.

Баскетбольний м'яч.

Історія баскетбольного м'яча починається трохи пізніше появи баскетболу. Спочатку для гри в баскетбол використовувався звичайний футбольний м'яч, хоча з часом в баскетбол почали грати спеціальними м'ячами. Найперший баскетбольний м'яч був пошитий з декількох шматків шкіри, всередині його розташовувалася повітряна камера, і цей м'яч мав шнурівку, на зразок м'яча для регбі. Такий м'яч був трохи більше сучасного баскетбольного м'яча: в окружності він складав близько 84 см., При тому, що зараз в баскетбол грають м'ячами окружністю в 75-80 см. Цей м'яч не мав строго округлої форми, тому їм було трохи складно грати. Хоча на даний час це і не було потрібно, так як дриблінг не використовувався а переміщати м'яч можна було за рахунок передач від гравця до гравця. Проблема ще була і в тому, що після кожної чверті такий баскетбольний м'яч потрібно було підкачувати, попередньо розв'язуючи шнурівку.

Сучасний м'яч повинен мати сферичну форму, і бути встановленого відтінку оранжевого кольору. М'яч повинен мати традиційний малюнок з восьми частин, розділених виїмками (швами). Зовнішня поверхня м'яча повинна бути виготовлена ??зі шкіри, гуми або синтетичного матеріалу.

Він повинен бути накачаний до такої величини повітряного тиску, щоб при падінні на ігрову площадку з висоти близько 1,80 м виміряної від нижньої поверхні м'яча, відскакував на висоту, не менше ніж біля 1,20 м і не більше ніж близько 1,40 м виміряну до верхньої поверхні м'яча. Ширина швів і/або виїмок на м'ячі не повинна перевищувати 0,6 см.

Довжина кола м'яча повинна бути не менше 74 см і не більше 78 см. Вага м'яча повинен бути не менше 567 г і не більше 650 г.

Технічне обладнання.

Для проведення баскетбольного матчу команда-господар повинна надати суддівській бригаді наступне технічне обладнання:

· Ігровий годинник і секундомір. Суддя-секундометрист забезпечується ігровими годинниками і секундоміром. Ігрові годинник призначений для відліку точного часу періодів гри і перерв між ними. Розташовують такі годинники так, щоб їх чітко бачили всі, хто пов'язаний із грою. Для відліку часу викликаних перерв, так званих тайм-аутів, використовується секундомір, але жодним чином ігрові годинник.

· Пристрій відліку тридцяти секунд. Таким пристроєм відліку 30 секунд забезпечується суддя-оператор.

· Сигнали. Для оповіщення різних сигналів необхідно мати спеціальне обладнання, яке видавало б, принаймні, два сигнали з різним рівнем гучності. Один з них для секундометриста і секретаря. Такі сигнали звучать автоматично і вказують на закінчення періоду гри. Такі сигнали повинні бути потужними, щоб їх можна було легко почути в галасливій атмосфері ігрового залу.

· Табло рахунку. В ігровому залі має бути табло рахунку, воно має бути добре видним всім, хто безпосередньо пов'язаний з грою, а також глядачам.

· Протокол. При проведенні всіх офіційних змагань, організованих ФІБА, в обов'язковому порядку ведеться протокол за формою, затвердженою Міжнародною Федерацією баскетболу (ФІБА).

· Покажчики фолів гравця. Секретар змагань у своєму арсеналі повинен мати покажчики. Покажчики являють собою таблички з розмірами цифр у висоту не менше 20 см і завширшки не менше 10 см. При проведенні матчу два періоди по 20 хвилин використовують цифри від 1 до 5; цифри від 1 до 4 - чорного кольору, а цифра 5 - червоного. При проведенні гри тривалістю чотири періоди по 12 хвилин використовуються цифри від 1 до 6; чорного кольору - від 1 до 5 і червоного - 6.

· Покажчики фолів команди. Секретар повинен мати також покажчик фолів команди, з цифрами червоного кольору розміром 35 см у висоту і 20 см в ширину. Такі покажчики повинні бути добре видними всім, хто пов'язаний з грою. Покажчики можуть бути електронними, але вони повинні в обов'язковому порядку відповідати вимогам зазначеним вище.

· Індикатор фолів команди. Для показу кількості командних фолів має бути відповідне пристрій. Для гри 2 х 20 хвилин воно зупиняється в половині гри, кол...