Питання - "скільки всього". p> Діти записують рішення задачі в зошит.
7 бочок всього.
Дітям пропонується самостійно скласти і вирішити запропоновані завдання.
В
5. Підведення підсумків уроку. br/>В
-Сьогодні на уроці ми повторили рішення задач і прикладів на додавання і вичитаний ие.
Поясніть, що означає "скласти", "відняти"?
Якщо в задачі питається "скільки всього" - яким дією будемо вирішувати завдання? Якщо питається, "скільки залишилося"? p> Перед вами лежать два знаки - питання й оклику. Підніміть знак оклику ті, хто легко вирішив завдання, і знак питання ті, хто трохи утруднявся у їх вирішенні. /Td>
В
Додати.
Відняти.
Складанням.
Вирахуванням.
Діти оцінюють своє розуміння матеріалу. /Td>
6. Домашнє завдання. /Td>
- Домашнім завданням сьогодні буде - повторити склад чисел до 7.
Дякуємо за урок.
В
Тема: Знайомство з новою мірою часу - годиною
Мета: ознайомити учнів з нової мірою часу-годиною.
Завдання:
1. Освітня: ознайомити з приладом для вимірювання часу, годиною - мірою часу.
2. Корекційно-розвиваюча:
розвивати довгострокову пам'ять через пригадування подій з особистого досвіду;
розвивати і коригувати цілеспрямоване сприйняття через спеціальні вправи;
розвивати і коригувати обсяг, розподіл, переключення уваги на основі матеріалу уроку шляхом вправ.
3. Виховна: виховувати інтерес до математики.
Обладнання:
вчителя - модель "годин", ілюстрації "режиму дня".
учнів - моделі годинників, картки із зображенням "режимних моментів".
Хід уроку. /Span>
Етап уроку
Діяльність вчителя
Діяльність учнів
1. Орг. момент
1хв. /Td>
-Перевірте, як приготувалися до уроку
Зараз перший урок. Урок математики. p> Доповідь чергового.
В
Діти перевіряють готовність до уроку.
Сьогодні ... квітня. День тижня - вівторок. p> На вулиці світить сонце.
Називає відсутніх.
2. Усний рахунок
3хв.
- Яка пора року? Що було до весни? Який час року буде після весни?
Який зараз місяць?
Який був до нього? Буде після нього? p> Назвіть день тижня Який був до вівторка? Якою буде після? p> Назвіть сьогоднішнє число. Яке було вчора? Яке буде завтра? p> Назвіть вихідні дні.
Що ми робимо у вихідні дні? /Td>
Весна.
Зима. Літо. .
Апрель.
Март. Май. p> вівторок. Понеділок. Середа. p> 15
14,16
суботу, неділю.
Відпочиваємо.
3. Актуалізація знань до вирішення завдань. p> 3хв. /Td>
-Як ми дізнаємося, що пора йти до школи? Лягати спати? Пора снідати, обідати. Який предмет нам допомагає в цьому? p> Для чого нам потрібні годинник?
Для чого знати час?
Годинник.
Знати час.
Чи не пропустити небудь подія. /Td>
3. Повідомлення теми і цілей уроку. p> 1хв.
Зорова гімнастика. /Td>
- Сьогодні на уроці ми познайомимося з предметом, який допомагає нам скрізь встигати, якщо ним правильно користуватися, навчимося ним користуватися А предмет цей - годинник. ( Учитель представляє дітям модель годинника)
4. Знайомство з новим матеріалом. p> 10 хв.
В
-У кого ви бачили годинник? Які бачили годинник. p> Розгляньте годинник.
З чого складаються годинник?
Прочитайте цифри, записані на полі. Поле з цифрами називається "Циферблат"
Чим різняться стрілки годинника?
Циферблат, стрілки допомагають нам дізнаватися час.
Велика стрілка йде по колу швидше маленькою, показує хвилини, тому і називається - хвилинної.
Велика йде повільніше, показує скільки годин, називається - годинна.
Батьків
На руках, на стіні
Коло з цифрами, стрілки
Велика і маленька.
В В
5. Закріплення нового матеріалу. p> 15хв.
Практична робота.
Физминутка
Робота за підручником.
Пальчикова гімнастика
Робота в зошиті
...