Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Новые рефераты » Залежність між техніко-експлуатаційними показниками автомобілів і організаційними особливостями перевезень

Реферат Залежність між техніко-експлуатаційними показниками автомобілів і організаційними особливостями перевезень





т.

Залишок вантажу: 920-80=840 т.

3) Третя машина:

11,55 год

== 2.36 год


ze=2? 4=81=9


ч

т

т.км

км

Третя машина перевезла 82 т.

Залишок вантажу: 840-72=768 т.

4) Четверта машина:

11,325 ч

== 2.36 год


ze=2? 4=81=9


ч

т

т.км

км

Четверта машина перевезла 72 т.

Залишок вантажу: 768-72=696 т.

5) П'ята машина:

11,1 ч

== 2.36 год


ze=2? 4=81=9


ч

т

т.км

км

П'ята машина перевезла 72 т.

Залишок вантажу: 696-72=624 т.

6) Шоста машина:

10,875 ч

== 2.36 год


ze=2? 4=81=9


ч

т

т.км

км

Шоста машина перевезла 72 т.

Залишок вантажу: 624-72=552 т.

7) Сьома машина:

10,65 год

== 2.36 год


ze=2? 4=81=9


ч

т

т.км

км

Сьома машина перевезла 72 т.

Залишок вантажу: 552-72=480 т.

8) Восьма машина:

10,425 ч

== 2.36 год


ze=2? 4=8


ч


т

т.км

км

Восьма машина перевезла 64 т.

Залишок вантажу: 480-64=416 т.

9) Дев'ята машина:

10,2 ч

== 2.36 год


ze=2? 4=8


ч

т

т.км

км

Дев'ята машина перевезла 64 т.

Залишок вантажу: 416-64=352 т.

10) Десята машина:

9,975 ч

== 2.36 год


ze=2? 4=8


ч

т

т.км

км

Десята машина перевезла 64 т.

Залишок вантажу: 352-64=288 т.

11) Одинадцята машина:

9,75 год

== 2.36 год


ze=2? 4=8


ч

т

т.км

км

Одинадцята машина перевезла 64 т.

Залишок вантажу: 288-64=224 т.

12) Дванадцята машина:

9,525 ч

== 2.36 год


ze=2? 4=8


ч

т

т.км

км

Дванадцята машина перевезла 64 т.

Залишок вантажу: 224-64=160 т.

13) Тринадцята машина:

9,3 год

== 2.36 год


ze=2? 3=6 +1=7


ч

т

т.км

км

Тринадцята машина перевезла 56 т.

Залишок вантажу: 160-56=104 т.

14) Чотирнадцята машина:

9,075 ч

== 2.36 год


ze=2? 3=6 +1=7


ч

т

т.км

км

Чотирнадцята машина перевезла 56 т.

Залишок вантажу: 104-56=48 т.

15) П'ятнадцята машина:

8,85 год

== 2.36 год

ze=2? 3=6 +1=9


ч

т

т.км

км

П'ятнадцята машина перевезла 56 т.

Вантаж перевезений.

Значення ТЕП кожного автомобіля в системі при=23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, ...


Назад | сторінка 7 з 19 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Машина для баластування шляху. Машина ЕЛБ
  • Реферат на тему: Машина Поста
  • Реферат на тему: Бетоносмесительная машина СБ-10В
  • Реферат на тему: Тістоділительні машина ХДФ-М2
  • Реферат на тему: Тістомісильна машина И8-ХТА-12/1