Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті Контакти
Реферати, твори, дипломи, практика » Курсовые обзорные » Методика формування моральних почуттів у старших дошкільників засобами дитячої художньої літератури

Реферат Методика формування моральних почуттів у старших дошкільників засобами дитячої художньої літератури





й інший його казкою В«Квіти маленької ІдиВ»)

Цілі:

В· допомогти дітям шести - шести з половиною років краще запам'ятати письменника Г.Х. Андерсена і добре запам'ятати його казки,

В· познайомити дітей ще з одним твором письменника,

В· формувати моральні почуття (безкорисливість, доброту, дружелюбність і чуйність до оточуючих, бажання приносити радість іншим) за допомогою розкриття дітям сенсу казки,

формувати вміння виявляти особисте ставлення до персонажів казки та їх вчинків,

В· збагачувати активний та пасивний словник і розвивати зв'язне мовлення дітей за допомогою прочитання, бесіди й переказу з опорою на картинки та ілюстрації.

Матеріали до заняття: книга з казкою В«Квіти маленької ІдиВ», ілюстрації.

Хід заняття:

I. Вступ. p align="justify">. Пам'ятай казки. Вихователь пропонує старшим дошкільнятам згадати казки, створені Г.Х. Андерсеном, і назвати їх, показує дітям ще раз портрет казкаря. Вихователь поміщає портрет на своєму столі. p align="justify"> Діти: називають прочитані і обговорювані на минулих заняттях казки письменника.

. Знайомство з новою казкою. p align="justify"> Вихователь: - Хлопці, сьогодні я познайомлю вас ще з однією дивовижною казкою цього письменника.

Педагог показує дітям невелику, прикрашену численними яскравими квітами книжку. Роздає ілюстрації. p align="justify"> Цю казку, хлопці, ще називають казкою В«танцюючих квітівВ», хоча Андерсен дав їй назву В«Квіти маленької ІдиВ». Подумайте (під час прочитання), який настрій було у Андерсена, коли він писав цю казку для вас? Прочитання казки В«Квіти маленької ІдиВ». p align="justify"> II. Основна частина. p align="justify">. Розмовляти з дітьми про казку. p align="justify"> Вихователь: - Згадайте Кай і Герда жили у великому місті, їхні квартири знаходилися дуже близько і під самим дахом, а на вікнах цвіли в прекрасні троянди. Вони, напевно, доглядали за ними, як і ми тепер доглядаємо за посадженими для Андерсена трояндами. p align="justify"> Дівчинка Іда з цієї казки теж була стурбована долею квітів, квіти були такі красиві, і їй не хотілося, щоб вони в'янули і вболівали. Хто пояснив стан квітів маленької Іді? p align="justify"> Діти: - Студент сказав Іді, що квіти танцювали на балу і втомилися.

Діти: - Студент вмів розповідати різні історії.

Вихователь: - Студент дійсно говорив про В«танцюючих кольорахВ», та так красиво, мило і по-доброму заманливо. Що після цього було з Ідой? p align="justify"> Діти: - Іда не могла заснути, вона думала про квіти. І вони їй наснилися. p align="justify"> Інші діти: - ...


Назад | сторінка 73 з 107 | Наступна сторінка





Схожі реферати:

  • Реферат на тему: Жанрово-стільові Особливостігри англійської літературної казки ХІХ ст. на ...
  • Реферат на тему: Формування моральних якостей у дітей молодшого дошкільного віку за допомого ...
  • Реферат на тему: Вплив казки на формування математичних уявлень старших дошкільників
  • Реферат на тему: Українські космогонічні легенди та перекази про Різні трави та квіти
  • Реферат на тему: Як дарувати і отримувати квіти